2737
2734
اره عزیزم انلاینه  سری پیش هم که رفتیم همسرم گفتن بیمه تکمیلی قبول میکنید و اونام گفتن بله و آ ...

خوب به شوهرت بگو

اگه دیدی زیاد ازت گرفت بدون که تکمیلی حساب نشده اگه کم گرفت تکمیلب حساب شده 

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
بببن اگه بری جای خصوصی اول پول ازت می گیره بعد شما مدارک می بریو بیمه تکمیلی بهت میده اگه بری دولتی ...

شرکت بیمه اگر با مرکز درمانی قرارداد داشته باشه آنلاین هست و ربطی به دولتی یا خصوصی و خیریه بودنش نداره .

مثلا بیمه ما توی شهرمون با هیچ بیمارستان دولتی قرارداد نداره. ولی با 5 تا بیمارستان خصوصی داره   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=225341935]اره عزیزم اینو تا حدودی یادمه ک خانومه گفت درصدی از مبلغ باید بدید  من مشکلم اینه ک وقتی بیمه با اون ازمایشگاهها قرارداد داشته باشه معرفی نامه انلاین میگیرن یعنی شما پول نمیدی خودشون با کامپیوتر میزنن برات شما میری آزمایش میدی نداشته باشن پول از شما میگیرن بعدا یه برگه میدن میبری بیمه میدی پولتو پس میگیری  اگه انلاین باشه  بیمه پایه داری اگه داری اونو اول میدی درصدکم میکنه باقی اگه گفت یه مقدار از فرانشیز میمونه کارت میدی اگه نگفت یعنی کفایت کرده 

بببن اگه بری جای خصوصی اول پول ازت می گیره بعد شما مدارک می بریو بیمه تکمیلی بهت میده اگه بری دولتی ...

ن عزیزم خصوصی نبود ، همون دولتی رفتیم 

عزیزم سری پیش هم ک رفتیم آنلاین حساب کردن هزینه هارو 

فقط مشکلم اینه که اون درصد فرانشیزی که خودمون باید حساب کنیم ، اونو کی باید پرداخت کنم ؟ همون لحظه ؟ یا موقعی که میرم جوابو بگیرم

یه پسر دارم شاه نداره😍
2731
شرکت بیمه اگر با مرکز درمانی قرارداد داشته باشه آنلاین هست و ربطی به دولتی یا خصوصی و خیریه بودنش ند ...

اهان ببخشبد پس من تا حالا اشتباه فکر می کردم خبلی ممنون

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
ن عزیزم خصوصی نبود ، همون دولتی رفتیم  عزیزم سری پیش هم ک رفتیم آنلاین حساب کردن هزینه هارو&nb ...

همه رو همون موقع می گیره 

ن عزیزم خصوصی نبود ، همون دولتی رفتیم  عزیزم سری پیش هم ک رفتیم آنلاین حساب کردن هزینه هارو&nb ...

بعدش هم اینقدر هول نشو از اون شخص سوالات بپرس حالا هر جا میری من که اینقدر سوال می پرسم

2740
بعدش هم اینقدر هول نشو از اون شخص سوالات بپرس حالا هر جا میری من که اینقدر سوال می پرسم

خوشبحالتون بخدا 😩 خیلییی ضعیفم تو این مسائل 

طوری ک اصلا حالیک نمیشه چی‌میکه یارو و هی خجالت میکشم😢

یه پسر دارم شاه نداره😍
سونوگرافی های دوران بارداری و عمل سزارین رو هم ساپورت میکنه؟

سونو و آزمایشات همه ساپورت میشن. فقط اگر مراکزی بری که گرونتر از تعرفه میگیرن اون مبلغ گرونتر رو دیگه بیمه تکمیلی نمیده. یا اگه اون سونو یا ازمایش آزاد باشه سهم تامین اجتماعی رو به عنوان فرانشیز از خود شما میگیرن. در واقع بیمه تکمیلی همیشه سهم خودشو میده و سهم تامین اجتماعی یا مبلغ گرونتر رو میگه به من چه!   

عمل سزارین یا زایمان طبیعی و کلا هر نوع بستری در بیمارستان دوره انتطار داره. برای زایمان دوره انتظار 9 ماه هست . به این دلیل که من و شما قبل از اقدام به بارداری بیمه تکمیلی بشیم. نه اینکه بزاریم هر وقت فهمییدم حامله ایم بدوییم بریم بیمه تکمیلی کنیم   

2706