2733
2739
عنوان

میخوام درددل کنم...

626 بازدید | 30 پست
سلام دوستای گلم یه روز ارزوی این روزا رو داشتم که بچه داشته باشم وخوب وخوش زندگیمو بکنم ولی دوتا بچه پشت سرهم داغونم کردن نمیذارن نفس بکشم چی برسه خوش بگذرونم خیلی خسته میشم
هنرهای دستی http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=31230&ChatDate=1-7-1393&postID=64378941
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خداروشکر میکنم من دیر بچه دار شدم برای همین میگم ارزوی این روزا رو داشتم ولی بعضی روزا واقعا خسته ام میکنن مثل امروز
هنرهای دستی http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=31230&ChatDate=1-7-1393&postID=64378941
ترسوندیم!گفتم ببین جی میخوای بگی!!! ولی ازخانواده ی خودت یا شوهرت کمک بگیر برو ورزش
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
2738
خب بگذارشون توی کالسکه برو توی پارک همون کاری که ما میکردیم
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
خیلی موثره ختی اگر کسی بتونه یکساعت بمونه پیش بچه ها شما بری حذاقل پیاده روی
اگر شوهرت میتونه یک کم زودتر بیائ شما رو یک ساعت با ماشین ببره بیرون
عزیزم ناشکری نکنی خدا یزرگه کمکت میکنه منم آبجیم مثل شما هست بچه هاش 4 ساله و 3 ساله هستن دو تاپسر شیطون همیشه گریه میکرد ازشون اما الان بهتر شده به روزایی که بچه نداشتی فکر کن که چه قدر انتظار کشیدی منم الان خیلی اتظار برام سخته اما خدا اگه یه روزی بهم بچه داد فقط شکرش میکنم چون من عاشق بچم
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2706