2733
2739
به تاریخ عضویتم نگاه کنید؛به تعداد تاپیکای ایجاد شدم نگاه کنید؛به تعداد پستامم نگاه کنید‏!‏۹۰درصد پستامو تو تاپیک شماها دادم؛منم مثل بعضیاتون میتونستم بیتفاوت باشم ولی نبودم‏!‏‏!حقم این نیست‏!من به ندرت تاپیک میزنم ولی خیلی کنم جواب میدید‏!جز بعضیا که واقعا ازشون ممنونم و دعاگوشون هستم‏!‏‏!‏
مشکل چیه؟
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابا یا ندیدیم یا بلد نبودیم یا اصن تو صفحه اول تاپیک ها نبودیم موضوعات جیدید رو ببینیم عمدی نبوده بوخودا
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2740
ریلکس ریلکس ریلکس تر خخخخخخخخخخ
من خودم غوغا جواب می دم اما چندبار سوال داشتم هیچکی جواب نداده چون سوالام سخت بوده خو کسی بلد نبوده هیچ هم ناراحت نشدم عصر هم موقع رفتن از اداره ترکوندمش چون کسی بلد نبوده
وگرنه میدونم اینجا همه عاشق منن
بابا خواهر بیچارم تهرانه؛غریبه؛هیچ دکترو بیمارستانی رو نمیشناسه دم زایمانشه نمیدونیم کجا ببریمش؛چه دکتری خوبه؛پرسیدم دکتر منیره اخلاق نجات و بیمارستان نجمیه چه طوره همین‏!‏‏!‏
باور کنید ما اینجا دکتر مشاور روانشناس مربی معلم دانشمند کدبانو همه چیز تمام همه چیز دان نیستیم
2706