2733
2734

یعنی تو فکرم نمیگنجه این حجم از بیشعوری مدیر و این رفتار با بچه رو و اون تنبیه احمقانه رو ... خدا برای هیچ مادری نیاره چنین وضعی رو ببینه😢

من اگر بودم غیر از اینکه کمر ب اخراج این احمق می‌بستم حتما مجبورش میکردم جلو همکاراش کفاشو دربیاره و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فق شکر میکنم بچه من هنوز مدرسه نمیره اگ این رفتار باهاش بشه کاری میکنم همه از عاقبت اون مدیر باخبر بشن تو شهر

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
فق شکر میکنم بچه من هنوز مدرسه نمیره اگ این رفتار باهاش بشه کاری میکنم همه از عاقبت اون مدیر باخبر ب ...

وااای منم هنوز مدرسه نمیره .ولی همش فکر میکنم اگر معلم یا مدیر یا یکی باهاش بد برخورد کنه چی اگر شخصیتش خورد بشه چی... وااای خدا نکنه...  آتیش میزنم اون مدرسه رو والا

2738
وااای منم هنوز مدرسه نمیره .ولی همش فکر میکنم اگر معلم یا مدیر یا یکی باهاش بد برخورد کنه چی اگر شخص ...

خدایی نکرده همچین اتفاقی بیوفته مدرسع روسرشون اوار میکنم اون مدیر ب اخراج شدن میدم بچمم از اون مدرسع میبرم ی جا دیگع اجازه نمیدم همه با تحقیر نگاش کنن

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2706