2733
2739
الان مثلا سوال من که توصفحه اول تاپیکاست ودنبال لباس مجلسی هستم خیلی تخصصیه که هیچکس جواب نمیده؟
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
من این دکتر رو نمی شناسم اون بیمارستان هم به همچین
ببخش

من یه دکتر رفتم پیشش زاییدم دکتر سمیعی بود اقا هم بود
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
first_honey عزیز
من دکتری که میگی رو نمیشناسم ولی بیمارستان نجمیه خیلی خوبه کادرشم عالیه من دخترمو 7سال پیش اونجا بدنیا آوردم دکترم خانم الهه رضایی بود نمی دونم الانم هستن یا نه ولی اگه امکان مالیشو دارین اتاق خصوصی بگیرین که راحت باشین
من نه این بیمارستان رو می شناسم نه اون خانم دکتررو.ببخشید
من بیمارستان پاسارگاد پیش دکتر میرپور زایمان کردم.ماه ماه بود
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2738
عزسزم من دکتری که میگی نمیشناسم
اسم یک نفر تو تهران واقعا خیلی کم پیش میاد یکی بشناسدش

ولی اگه میخوای دکتر صافی خیلی دکتر خوبیه معروف
منو اون به دنیا اورده......خخخخخخخخ
خودمم پیشش میرم
شهرک غربم هست
اتیه و لاله زایمان می کنه

خیلی همه راضیند
عزیزم من دکتری که گفتی نمی شناسم ولی سر و کارم به نجمیه افتاده بیمارستان خوبیه

اگر دکتری می خوای که خوب باشه و فکر می کنم همچنان تو نجمیه هم برای زایمان بره بهت معرفی کنم
و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2706