2737
2734
میخوام یه اجاق گاز جدید بخرم. ایرانی نمیخوام. نمیدنم چه مارکی بخرم. میشه بگید اجاق گازتون چه مارکیه و ازش راضی هستید یا نه. اگه ایرانی هم هست بگید.
منظورم اجاق گاز فردار هست نه رومیزی.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از این اجاقایی که دو تا فر داره نخر اصلن. من مثله ... پشیمونم کوچیکه دو تا قالب کیک توش جا نمیشه .قابلمه اگه یکم بزرگ باشه جا نمیشه.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
2740
اطلسی جان لوفرا ایتالیاییه؟ منم تعریفشو شنیدم ولی یه مارک هست ایرانیه با همین اسم. یا اسمی شبیه این. میتونی یه تلفن از نمایندگی لوفرا بهم بدی.؟/
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
میشه برات درخواست دوستی بدم اگر پیدیاش کردی برام پیام بدی؟ عجله هم ندارم. هروقت برات شد.
میشه برات درخواست دوستی بدم اگر پیدیاش کردی برام پیام بدی؟ عجله هم ندارم. هروقت برات شد.
2706