2752
2734
عنوان

دوست جونا کسی میتونه راهنماییم کنه آیااا؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 21 پست
هم لوفرا و هم تکنو... هر دو اصل ایتالیاییشون عالین
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم گازم لوفراس؛ همه چیش خوبه ها فقط نمیدونم چرا از من همون دفعه اول که از فرش استفاده کردم چراغش سوخت:‏(‏ شعله بزرگیشم هم که به بدبختی کم میشه؛یعنی اگه بخوام شعلشو رو کم ثابت کنم مکافات دارم؛ولی در کل گاز خوبیه؛میدوستمش
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
2731
آخه لوفرا هم ایرانی داره هم ایتالیایی. ایرانیاش حدود 1.5 میلیون ولی ایتالیایی هاش حدود 3.5 قیمتشونه.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
بچه ها کسی اجاق گاز میشل شنیده؟ یا تکنو مدل زانوس؟ هنوز نتونستم یه مدل انتخاب کنم.
بوش و لاجرمانیا هم دیدم. گرونه ولی اگه بدونم به قیمتشون می ارزه میخرم.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...