2733
2734
عنوان

کیا طول سرویکس شون کم بوده ❌

184 بازدید | 20 پست

من ۱۹ هفته ام ... تو سونو انومالی بهم گفتن طول سرویکسم ۲۹ ... دکترم گفت هفته بد تکرار ازمایش سونو کنم ببینه میاد پایین یانه ؟ شما چیکار میکرد با استراحت طول سرویکستون رفت بالا ؟استراحت مطلق بودید ..؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من ۱۲ هفته ۳۲ بودم و البته جفت سرراهی  و درد و انقباض شدید داشتم  با استراحت خوب شدم

ن من جفتم خلفی ... درد ندارم فقط شکمم یکم حس میکنم از داخل درد میکنه انقار فشار یجوریی حس میکنم بچه داره بززگ میشه یا رحمم داره بززگ میشه حس سنگینی میکنم از شکم مخصوصا پایین شکمم ... شکمم کلن پایینش یکم بززگ شده 

استراحت کن

دست تنهام تمام سعی میکنم استراحت کنم اما دلم بدجور میگیرع مخصوصا هرچقد دراز میشم حس سرگیجه سر درد دارم اصلااا عادت به دراز کشیدن ندارم ... از طرفیم همش بفکر اینم ک پله ها اینجوری کردن خونمون طبقه دوم

دست راستت رو سر من🥰 خواهر منم دعا کن پسر دار بشم🥲🙏😍

عزیزم خدا هرچی خیرت بهت بده ... باور کن پسر دختری فرق نداره من انقد دارو مصرف کردم انقد دکتر رقتم خرج کردم ی سقطم داشتم الانم ک وضعیتم اینه حالم بده ک نکنه زایمان زودرس بشه ... واقعا فقط سلامتی مهمه همین بسه... خدا بهترین هارو برات بسازه