2733
2739

اكثرا راضى نيستن؟

ميخوام نظرتون رو بگيرم كه كلا ادم بايد مراسم بگيره يا نه؟

از مراسم عروسيتون راضى بوديد؟

چه كارى نكردين اگه الان بود انجام ميداديد؟

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

مراسمم عالی بود واقعا همه چیز خیلی قشنگ‌بود گل آرایی و همه چیز .بعضی کارایی که کردم واقعا اولین نفری بودم که تو فامیل انجام دادم . جایگاهم و غرق گل کرده بودن همه دوست داشتن عکس تکی بندازن تو جایگاهم‌ واقعا یک‌وانت گل آورده بودن از بازار گل از صبح کار کرده بودن ولی تو آرایشگاه دو تا عروس بودیم هم‌زمان آماده شدیم شوهر اون زودتر رسید منم وایسادم نگاه کردم عروس و که دید گریه کرد پسره صورتش قرمز شد اصلا منم اشکم اومد بچههای آرایشگاهم گریشون اومد .خیلییییی با احساس. ولی شوهر من اومد سریع گیر داد به چاک سینم دعوام کرد گفت با این تا ماشین چطور میای شنلتو و درست کن یعنی حتی تو صورتم نگاه نکرد فقط سریع پاچمو گرفت جلوی اونا سکه یه پول شدم تمام شب عروسیم بغض داشتم و تا ابد یادم نمیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسیم نزدیکه 🥺❤

الهى خوشبخت باشيد

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2731
مراسمم عالی بود واقعا همه چیز خیلی قشنگ‌بود گل آرایی و همه چیز .بعضی کارایی که کردم واقعا اولین نفری ...

اخه الهى عزيزم 

اقايون يه سرى جا ها متاسفانه دركى از احساسات ما خانوما ندارن

انشاالله كه الان خوشبخت باشين❤️🌹

مراسمم عالی بود واقعا همه چیز خیلی قشنگ‌بود گل آرایی و همه چیز .بعضی کارایی که کردم واقعا اولین نفری ...

دقیقا شوهر منم ب موهام گیر داد ابروم رفت جلو ارایشگرا

چقد از نکبتش جلوشون تعریف کردم برگشتنیم گرفت مث خرس خوابید ن توجهی ن اغوشی

ندانم گرا....

به دلیل مخالفت خانواده شوهرم با ازدواج مون ، مراسم نگرفتیم ‌...

من برام مهم نیست ...زندگی خیلی خوبی دارم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

هنوز مجردم

ببخش استارتر 

هرکی بیاد نظرش رو ثبت کنه ✅✅✅براش صلوات میفرستم هرچی از خدا میخواد بهش بده

لطفااااا خووووب فکر کنید و نظرتون رو ثبت کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7982331/بیایددددددد-بگید-این-اسم-ها-کدومش-خوووووبههه

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2740
من دوتا آمپول دگزامتازون زده بودم تو آسمونا بودم کلا😂

دگزا برا چی

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

منم خداروشکر راضی بودم و هرکاری خواستم کردم اینقدم رقصیدم خودمم عروسیمو گرم کردم البته بزن بکوب زیاد بود و همه میرقصیدن.آرایشمم پیش بهترین آرایشگر شهرمون رفتم ماشین و ...همه خوب 

من از ارایشم و مدل موهام راضی نبودم هیچوقت آرایشگرمو حلال نمیکنم، بهش گفتم چه مدلی دوست دارم کاملا برعکس انجام داد هروقت فیلم عروسیمو می بینم نفرینش میکنم🥲

من دلم میخواست شینیون پایین باشه اون عنترخانم عین تپه درست کرد. 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

نه الان اگ برمیگشتم ب چن ماه قبل عروسی نمیگرفتم ب هیچ عنوان قشنگ با هزینش میرفتم مسافرت عشق و حال میکردم چی بود ریختم تو شکم فامیل اخرم گفتن میوه نبود غذا نبود 

دنیا اگه عدالت داشت...مردم بکارت داشت😒😒😏😏

من عروسي نكردم ولي روز عقدم همسرم اومد دم اوايشگاه دنبالم گفت ببينمت و كلي تعريف كرد

روز خريدم ميگفت واقعا خانومم برازنده است …

خودش از زير قران ردم كرد 

و كلي محبت ….

بعد عقد غروب منو برد انقد چرخوند و شبم كلي بقل و …

ولي خانواده خودم 😔 از دماغ ى دهنم دراوردن هنوز عكس عقدمو ميبينم دلشوره ميگيرم 

اصن دلم نميخاد عروسي يگيرم كه بقيه باشن

خودم برم ارايشگاه با شوهرم برم بچرخم يه روز 

2706