2733
2734
عنوان

مراسم ازدواجتون اونجورى كه دوست داشتين پيش رفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 37 پست
اگه موهای شما شده تپه، موهای من شده بود کوه😂

وایییییی خیلی بالا بود؟؟؟🤣🤣🤣

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خوشم نیومد😐

خدا لعنت کنه بعضی از این آرایشگرارو، دقیقا مدل هم میدیم بهشون باز کار خودشونو میکنن

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2742
خدا لعنت کنه بعضی از این آرایشگرارو، دقیقا مدل هم میدیم بهشون باز کار خودشونو میکنن

شنیون کار آشغال من هرچی  بهش گفتم بزار خودمو یه نگاه کنم ببینم چطور شدم نزاشت، گفت بزار تموم شه

شنیون کار آشغال من هرچی  بهش گفتم بزار خودمو یه نگاه کنم ببینم چطور شدم نزاشت، گفت بزار تموم شه

میگفتی مگه آینه ممنوعه🤣🤣 بیا خودم کم بودم حرص ارایشگر تو هم اضافه شد🤣🤣🤣🤣

بیخیال بابا من غصه نمیخورم توم نرو فکرش تموم شد رفت، دنیا دو روزه

هعععی خواهر مجبوریم دیگه چیکار میشه کرد🙂

2740