2733
2739
چندین ساله با شوهرم درگیریم، حالا بماند سر چه مسائلی و چرا؟ الان مشکلم اینه: سر یه موضوعی باهاش بحثم شد برای اولین بار بعد 10 سال دعوا کردیم بد و بیراه گفتیم به هم...دوباره حدود دو هفته بعد بحثمون شد دعوا کردیم اونم خیلی بد...من هم از خونه رفتم الان نزدیک چهل روزه خونه نیستم شوهرم هم کاری به کارم نداره گهگداری که وسیله ای چیزی میخوام میام برمیدارم میرم اصلااااااااا"‌انگار نه انگار... حالا موندم چکار کنم از این همه بی خیالی و خونسردی این مرد.... خسته شدم میخوام برگردم خونه م ولی با اذیت هایی که میکنه تحملشو هم ندارم
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
حتی یه زنگ نزده بگه تو کجایی کی میای؟ اصلا"‌براش مهم نیست بود و نبودم نمیدونم باید چکار کنم
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
حالا میگید چکار کنم؟ شوهرم دوستم نداره میگم دیگه این چه زندگی ایه؟ ارزش نداره بیشتر از این به پای هم بسوزیم ولی از طرفی هم میگم بچه داریم نمیشه که به همین راحتی و با خودخواهی زندگی رو تموم کرد و یه بچه رو تو زندگی نادیده گرفت ولی شوهرم این چیزها رو نمیفهمه میگه از هم جدا بشیم بهتره برا بچه هم بهتره الان دیگه زدیم به سیم آخر... هیچوقت اینقدر با هم درگیر نبودیم
من نمیخوام جدا بشم چون ایمان دارم مشکلات ما هم مثل مشکلات خیلی های دیگه س و قابل حله ولی شوهرم خیلی ایده آل گراست میگه باید از هم جدا بشیم من برم درس بخونم برم خارج از کشور بگردم ثروتمند بشم معروف بشم!!!! من هم دیگه کم آوردم گذاشتم بعد این همه سال از خونه رفتم
2706