2737
2739
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 240125 بازدید | 1168 پست
سلام آمیتیس جان ممنون از همه تجربیاتت تو این تاپیک . ما داریم از 5 شنبه میام کوالالامپور 1- اگه چیزی لازم داری بگو برات بیارم
2- یک دختر 3 ساله بد غذا دارم و شنیدم حتی فست فود اونجا تنده و خیلی به ذائقه ما نمی خوره . توصیه خاصی برام نداری. بهم گفتن براش از ایران نون و کنسرو ماهی و پنیر و اینجور چیزا بیارم
3- می خوام بیشتر واسه دخترم خرید کنم کجاها برم خوب باشه . شنیدم حراجهاشون شروع شده درسته؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانومای گل
ما می خواهیم دی ماه (ژانویه) بریم کوالا- پنانگ، هتلمون هم سوییس گاردن تو کوالا و پارادایس تو پنانگه ، کسی می دونه این هتل ها چطوریه؟ زمانش چطوره، حراجی ها هستن؟
لطفا سریعتر راهنماییم کنید مخصوصا آمیتیس جووووون که خیلی اطلاعات داره ، می خوام اگه این هتلها خوبه اوکی کنم، کممممممممممممممممممک سرییییییییییع
ای همه عشق همه هستی و شور، ای سراپا همه نور در دلم حس تو آمد پیدا....(خدایا شکرت)
2728
ممنون آمیتیس جون فقط یه سوال مهم ، عزیزم به نظرت 4 روز برای کوالا برای خرید و گشت و گذار کافیه؟ ینی کم نیست؟ چون ما 3 روز هم پنانگ هستیم، یا به نظرت بهتره یه تور 8 روزه فقط کوالا انتخاب کنم؟ در کل ترکیبی بهتره یا فقط کوالا؟
ای همه عشق همه هستی و شور، ای سراپا همه نور در دلم حس تو آمد پیدا....(خدایا شکرت)
نمیدونم گلم اخه من هیچ وقت با تور نبودم که بدونم کافیه یا نه
ولی کوالا کلا جاهای دیدنی زیاد داره ولی بنانگ فقط جزیره است البته خیلی خوشگله ولی من از جزیره لنکاوی بیشتر خوشم اومد تا پنانگ
در مورد خرید از مراکز خرید هم اگر جنس های مارک میخوای فروشگاه های زیر برج دوقلو که اسمش کی ال سی سی هست
فروشگاه مید ولی و فروشگاه پولیون خوبه
البته اگر توی حراج اش خرید کنی وگرنه که قیمت اش بالاست
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
2740
مرسی آمیتیس عزیز، خیلی لطف کردی
منم با توجه به تجربیات شما و بچه ها تورمو به کوالا- لنکاوی تغییر دادم :))) فکر کنم بهتره چون مسیرش هم با هواپیماست دیگه خستگی نداره..
فقط عزیزم دوباره یه سوال ببخشید جاهای دیدنی لنکاوی رو بهم می گی که نباید از دست بدم؟ خرید چی از کوالا همه خریدامو بکنم یا از لنکاوی هم خرید کنم و از کجاش؟
هتلم هم هالیدی ویلاست تو لنکاوی
خیلی خیلی خیلی ممنونم گلم
لنکاوی چون منطقه أزاد هست قیمت عطر وووو أرزون تره
لنکاوی یه تور یه روزه داره که چند تا جزیره رو میبرن و خیلی جالبه اون تور رو حتما برید
البته تور های مختلف داره به نظرم این تور که میگم خیلی جالبه و حتما برید
جند تا جزیره است. به عقاب ها غذا میدن
به ماهی ها غذا میدن در مجموع جالبه
یه تله کابین داره که اون هم باحاله میبره بالآی کوه که دوتا قله به هم با یه پل معلق وصل شده و دیدنیه
پایین همین تله کابین هم یه أبشاره تو جنکل که یکی از دیدنی هاست
یه میدون هم کنار اب هست که نماد لنکاوی هست و مجسمه یه عقاب بزرگه
کنار اش هم یه پارک بزرگه که اون هم ببینید
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
آمیتیس جون واقعا ممنون خانومی، خیلی اطلاعات خوبی بهم دادی عزیزم
تور و خدا بازم سر بزن اگه سوالی داشتم ازت بپرسم، خیلی پرروو ام نه؟ :)))) بازم ممنون گلم
سلام امیتیس جان واقعاااا ممنونم از وقتی که میذاری خیلی کمک کرد به من این تاپیک،
خانومی من رفتم توی سایت ایراسیا مثل اینکه دیگه پرواز به ایران نداره! درسته؟
این نکته رمز اگر بدانی دانی..... هر چیز که اندر پی آنی آنی
آمیتیس جون من یکشنبه 29 دسامبر دارم میام کوالا ، الان هوا اونجا چطوره؟ عزیزم از هواشناسی که نگاه کردم بارندگی بود، یعنی کل روز بارندگیه؟ اینطوری که نمیشه آدم جایی بره :((
2706