2737
2734
عنوان

بیاین امید بدین .دلداری بدین

851 بازدید | 37 پست
سلام خوبین ؟ مامانم ساعت 8 رفت خونشون 25 روز اینجا بود همه کارامو میکرد تو بچه داری کمک میکرد الان خیلی تنها شدم شوهرم از ساعت 10 صبح میره تا 11.30 شب خیلی دلم گرفته دوس داشتم مامانم پیشم باشه نه برای اینکه کمکم میکرد وقتی بود خیالم راحت بود چقدر مامانم خوبه ..............
خدابرات نگهش داره همیشه سلامت باشه
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چه سختتت ولی عادت میکنی خوش بحالت چقدر پیشت بوده من زایمان اولم 12 دومی 10 روز خونه مامانم بودم مخصوصا بعد دومی همه کارامو خودم میکردم. مامانم فقط اشپزیی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
کاش شوهرت دو سه روز پیشت بمونه من اگه شوهرم کمک نمیکرد مرده بودم تا حاللللاااا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
همه بعد بچه اول دست و پاشونو گم میکنن

من شوهرن دو روز مرخصی گرفت تون بچه رو میشست. من میترسیدم بندازمش

بعدشم تا مدتها با ترس و لرز میشستمش
اما بچه دوم حرفه ای تر و خشکش میکردم