2737
2734
من ماه پیش سه روز hmg زدم و دوتا همزمان hcg ولی سر موئد پریود شدم . این ماه روز 8 رفتم سونو دکترم گفت یک فولیکول 13 میلی و یک فولیکول 22 میلی سمت راست دارم و یک 6 میلی سمت چپ. و گفت احتمالا 22 میلی برای ماه پیش بوده.
روز 11 پری دقیقا 5:15 صبح که شهادت امام رضا و روز اخر صفر بود و سه شنبه هم بود من از درد بیدار شدم داشت اذان صبح رو میداد و حدس زدم تخمک گذاری باشه این رو هم بگم من آ روز نیت کرده بوده برای اینکه خدا بهم نی نی سالم بده رو روزه بگیرم و روزه بودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
امروز که 12 بود رفتم دکتر و گفت تخمک گذاری بوده و 22 میلی احتمالا آزاد شده . الان خیلی ناراحتم شانسم رو از دست دادم و واقعا نمیدونم کارم درست بود یا نه چون نتونستم نزدیکی داشته باشم
2738
عزیزم بچه خواست خداست تو به خاطرش یه قدم برداشتی و روزه گرفتی و احترامم نگه داشتی ایشالا خدا برات ده برابر جبران میکنه....هروقت صلاح باشه میشه...شک نکن
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
دوشنبه نزدیکی داشتی؟
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
بی خیال گلم فرصت زیاده خدای نکرده اگه رابطه داشتینو اون تخمک تبدیل به بچه ناسالم شده...حتما خواست خدا بوده به هر دلیل....
2706