2737
2739
سلام .... حدود 5 روز پیش بود ، یکشنبه 12 آبان ماه ، هفته 37 رو تازه تموم کرده بودم از صبح حالم اصلأ خوب نبود... شکمم خیلی سفت شده بود مثل سنگ ، فکر کردم نفخ شکم بود، اما هر چی بیشتر میگذشت سفتر میشد... نی نی تکون میخورد مثل همیشه تا اینکه غروب شد و شکمم تا زیر سینه بالا اومده بود و اینگار سنگ بسته بودم بهش و زیر شکمم خالی خالی بود اینگار اصلأ باردار نبودم.... اومدم تو نی نی سایت و تاپیک گذاشتم که من نگرانم..... چند تا از دوستای عزیز تو نی نی سایت راهنماییم کردند که حتمأ پیش دکترم برم ، و اینکه حرکات جنین رو بررسی کنم که چه تغییراتی کرده، خوب البته من این کار و کردم و نتیجه این بود که نی نی حرکاتش خیلی کند و ضعیف شده بود... و قدرت لگد زدن و هل دادن شکمم رو نداشت... خلاصه همون شب رفتم دکتر و نتیجه این که جفت در حال جدا شدن از رحم بود و نی نیم داشت خفه میشد و من به طور اورژانسی سزارین شدم.... دوستان به تکون ها و به هر تغییری که در وضعیتتون احساس میکنید اهمیت بدید لطفأ ، اگر من اون شب نمیرفتم بیمارستان نی نیم الآن شاید خدا نکرده اینجا نبود ..... از دوستان عزیزم که من رو راهنمایی کردن خیلی سپاسگذارم
خدایا بی منت هدیه کردیش، بی منت حفظش کن
الهی نازی الان نی نی خوبه خودت خوبی مبارکت باشه عزیزم
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
مبارکه...اون سفت شدن علامت انقباضه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706