2737
2734
گاهی بعد از زایمان یا در دوران بارداری برای خانم ها پیش میاد که دچار بواسیر بشن. یکی از نزدیکانم همین مشکل براش پیش اومده البته بدون خونریزی و درد هست اما همون بیرون زدگی اذیتش می کنه و می خواد عمل کنه. اما می خواد اطلاعاتی درباره نحوه عمل و مدت زمان خوب شدن کامل و کلا هر چی که درباره اش می دونین بهمون بگین. ممنون.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه هر چی که براتون پیش اومد رو بگین؟ می خوایم بدونیم خوبه عمل کنه؟ چقدره خوب میشه؟ بعد عمل درد زیاد داره؟
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2728
عملش که با لیزر انجام دادم اصلا درد نداشت سر پایی بود و به ده دقیقه هم نکشید بعدش اومدم خونه( توی مطب انجام دادم) اصلا اذیت نشدم با وجود اینکه زائده به اندازه یه نخود شده بود. چند تا پماد داد دکترم که استفاده کنم و گفت چیزای ملین بخورم
نمیشه بدون عمل خوب شه؟منم این مشکلو دارم از بعد زایمان اصلا وقت نکردم دکتر بردم بعد دو سال-اصلا اذیتم نمیکنه درد یا خون نداره اما خوب دلم میخاد نباشه یعنی فقط راهش عمله؟
اللهم صل على محمدّ و آل محمد و عجّل فرجهم-برا سلامتی امام زمانمون صلوات بفرست-
2740
الان داشتم یه مطلب می خوندم نوشته بود با لیزر عمل نکنید چون بعدش دوباره مشکلات دیگه براتون پیش میاد. پس شما با لیزر مشکلی دیگه براتون پیش نیامده خدا رو شکر.