2733
2734
عنوان

آیا تجربه ای درباره عمل بواسیر دارین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8176 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مامان بیچارم سه بار عملش کرد. یبار دکتر خیری تو بیمارستان طرفه یبار دکتر عزیزی تو مطبش....آخرش خانم دکتر محبوب خوبش کرد هرروز دعاش میکنیمممم اگه از اول پیشش میرفت اصلا عمل نمیکرد با رژیم غذایی خوب می کنه تو نت بزن تل و آدرسش بیاد
ساراجون اونقد که مردم بد شدن متاسفانه آدم همش دلش شور میزنه که چی کار کنه..من یک بار که اونجا بودم یه آقایی بود که به همسرم میگفت که یه دکتری تو مطب براش لیزر و بوتاکس کرده و اصلا خوب نشده و اومده بود دکتر غروبی براش عمل کرده بود و اون آقا خیلی تعریف میکرد از کاردکتر غروبی مثل اینکه دکتر غروبی بعد معاینه بهش گفته بوده بیماریت کاملا سر جاشه .هیچ کاری براش نکرده بودن کلی هم ازش پول گرفته بوده بی انصاف
2740

سلام دوستان من هم مثل شما چندین سال درگیرش بودم به جرات میتونم بگم باداروهای شیمیایی به هیچ وجه خوب نمیشه وعمل هم وحشتناکه

من ولی با یه داروی گیاهی خوب خوب شدم فوق العاده بود اصلا قیمتی هم نداشت چون از یه خانومی گرفتم که خودش درست میکنه این دارورو خرجای میلیونی کردم خوب نشدم ولی باورم نمیشد با پول خیلی اندکی از شرش خلاص شدم اگر کسی خواست شمارشو زنگ بزنه بهش بدم خوب میشین منم دعا کنید توروخدا

09035321077