2737
2734
عنوان

چرا بعضی ها انقدر گوه اند چرا مگه مریضی خانم .

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 62 پست

تو پیج شوهرت چیزی هست که انقدر خانمای اینجوری بهش دایرکت میدن؟

باید حواسش به پستا و استوریایی که میزاره باشه و پیجشو پرایوت کنه که هرکس و ناکسی بهش پیام نده چرا پابلیک کرده که هرکس و ناکسی پیام بدن؟

🦦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دنبال پولن دیگه  همسر توام قطعا این موضوع و میدونه و بهش پا نمیده اصولا مردای خیییلی هَوَل ...

چی میگی خواهر من ، سه نفر که به همسر من پیشنهاد دادن خودشون خونه و ماشین خفن و.... دارن حتی پیشنهاد میدادن بیا ماشینم دست تو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فقط دنبال پولن دیگه  همسر توام قطعا این موضوع و میدونه و بهش پا نمیده اصولا مردای خیییلی هَوَل ...

با این که بی گناه هست شوهرم اما بازم از دیروز نمی تونم باهاش حرف بزنم عصابم داغونه .  . خونه مون عین جهنم شده برام 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
2742

کاش شمارشو میگرفتی بعنوان فروش گاو و گوسفند میزاشتی دیوار

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

امروز دخترمو بردم پارک 🤐🤐

۳ تا از همین هررزه ها دیدم

بلانسبت به کل مردای اونجا نخ میدادن

و حرف میزدن و میخندیدن.. و فندک میگرفتن 

خیلی بی حیا بودن .... کاش همشون گم بشن.....

گوشی‌شون فرت و فرت زنگ میخورد 

با مردا حرفای زشتی میزدن

نتونستم تحمل کنم سریع بلندشدم رفتم😣

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
2740
خیلی از اینا اصن خانوم نیستن مردن ولی در کل برای تیغیدن میان و اطلاعاتشونم فیک شوهرتم مشکوکه احتنالا ...

عزیزم اون خانم اول عکس فرستاد بعد هم تماس تصویری هر دوتاش یکی بود  البته من تماس تصویری رو ندیدم اما همسرم خودش گفت یکی بودن و دروغ نبود  خانم بود

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
خیلی از اینا اصن خانوم نیستن مردن ولی در کل برای تیغیدن میان و اطلاعاتشونم فیک شوهرتم مشکوکه احتنالا ...

اونایی که توو خیابون راه میفتن چی؟

یه خانم مثلاً متشخص از جای فرهنگی رفتیم خرید کنیم اومدیم بیرون به من گفت خانم میشه برید توو ماشین بشینید با همسرتون کار دارم و.....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
امروز دخترمو بردم پارک 🤐🤐 ۳ تا از همین هررزه ها دیدم بلانسبت به کل مردای اونجا نخ میدادن ...

دقیقا ماهم پترک بودیم دیروز

یه جوری هار هار بلند میخندیدن و شوخی های جنسی اهم میکردن که واقعا حاام بهم خورد

اونم چندتا بچه دبیرستانی با لباس فرم مدرسه

2706