2737
2739
عنوان

عمل پای پرانتزی

| مشاهده متن کامل بحث + 42342 بازدید | 139 پست
تا دوسه روز طبیعی هست دردش . چون استخون رو باز کردن و پلاتین گذاشتن . مال من طوری بود که اگر کسی ح ...

شما دوره درمان تون چقدر طول کشید؟ از کی تونستید پاشید راه برید. چون می‌خوام بعدش خدا قسمت کنه کربلا برم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین عمل رو در ۲۰ سالگی انجام دادم . هر دو پا رو. سخته اما خوب میشه . دو هفته اولش سخته ، بعدش ک ...

الان چند سال از عملتون میگذره؟ راضی هستید از این عمل؟ منم می‌خوام عمل کنم زانوهایم درد داره . ولی دودل ام. میترسم بدتر شم

من در حد فلج شدن رفتم ...در و دیوار رو می گرفتم راه می رفتم ...صدای ساویده شون مفصل زانوم رو می شنید ...

دردهات خوب شدن بعد عمل؟ منم مثل پیرزنها دست به دیوار میگیرم از پله میرم بالا. زانوها م هم خیلی صدا میده و نمیتونم سرپا وایستن از درد

2728
بله زانوت آسیب می بینه و دیگه نمی تونی جبران کنی .اگر عمل نکنی . من بعد از دوتا بچه عمل کردم . دوتا ...

من یکی اورذم جرات نکردم بچه دومی رو بیارم. دعام کنید بتونم عمل کنم خوب شم. دلم یه بچه دیگه میخواد

2738
من در حد فلج شدن رفتم ...در و دیوار رو می گرفتم راه می رفتم ...صدای ساویده شون مفصل زانوم رو می شنید ...

سلام. شما هم مشخص هست ساییدگی زانو داشتین عمل کردین. به غیر از انحراف پا زانوهاتون رو هم عمل کردین پروتز بزارین یا نه؟ من امشب رفتم دکتر بهم گفت الان که زانوهات ساییده شده عمل نکن فایده ندارد درد پات خیلی شدیدتر میشه .  با تزریق ژل و فیزیوتراپی و مراقبتهای دیگه تا وقتی میتونی تحمل کنی عمل نکن ....  منم موندم چکار کنم هرپزشکی یه چیزی میگه

سلام به همه دوستان من پاهام پرانتزی هست دکتر رفتم گفته هردو باید عمل بشه یه کم نگرانم واز عمل وبعدش ...

منم ده سال پیش بهم گفتن عمل کن زانوهات خراب میشه چون درد نداشتم پول هم نداشتم برا عمل ؛ عمل نکردم.  الان زانوهایم ساییده شده خراب شده یه دکتر میگه زانوهم باید عمل شه به غیر از انحراف پا .... یکی شم میگه دیگه عمل انحراف برات فایده ندارد یعنی خوب نمیشی باید مراقبت کنی بدتر نشی ....

شما هم پشت گوش ننداز پیش بهترین پزشک شهرتون برو و عمل کن

منم ده سال پیش بهم گفتن عمل کن زانوهات خراب میشه چون درد نداشتم پول هم نداشتم برا عمل ؛ عمل نکردم. & ...

سلام ممنون از راهنماییتون بله همین کارو کردم میخام ان شاءالله عمل کنم که مفصلم از بین نره کامل شما هم تهران هستین پیش یه دکتر خوب برین راهنماییتون کنه اگه خواستی دکترم رو معرفی کنم 

نه ممنون . مشهدم.  پیش بهترین دکتر مشهد دکتر آیتی رفتم.‌

سلام به همگی من پام رو عمل کردم واز این عمل راضی هستم به کیانی که از این عمل میترسند ودودل هستند میخام بگم اصلا درد نداره وخیلی راحت تر از اونی که فکر کنند من حدود ده روز عمل کردم واز روز اول دردی نداشتم هر کسی میخاد وباید این عمل زو انجام بده شک نکنه وزودتر اقدام کنه من خدا رو شکر راضی هستم

سلام به همگی من پام رو عمل کردم واز این عمل راضی هستم به کیانی که از این عمل میترسند ودودل هستند میخ ...

درمان قطعی پای پرانتزی فقط عمل هستش فریب راههای دیگه رو نخورید هم زمان وهم هزینه تون رو از دست میدید من بعد از کلی تحقیق وانجام روشهای مختلف به این موضوع پی بردم

2706