2752
2734
عنوان

عمل پای پرانتزی

| مشاهده متن کامل بحث + 42630 بازدید | 139 پست

عزیزم پلاتین شو کی در میاری

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه الان خدا روشکر هیج مشکلی ندارم .همه جیز عالیه ‌‌‌.. من بعد از عمل و خوب شدنم وقتی برای ا ...

شما درد هم داشتی قبل عمل؟ یا فقط بخاطر فرمش عمل کردین؟

اخه من خیلی درد دارم نمیدونم دقیقا بخاطر پرانتزی بودن شدیده یا نه

یه دکتر بهم گفت خیلی شدیده عمل کن یکی دیگه گفت نمیخواد

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
شما درد هم داشتی قبل عمل؟ یا فقط بخاطر فرمش عمل کردین؟ اخه من خیلی درد دارم نمیدونم دقیقا بخاطر پرا ...

من در حد فلج شدن رفتم ...در و دیوار رو می گرفتم راه می رفتم ...صدای ساویده شون مفصل زانوم رو می شنیدم ..‌زانوم و ساق پام در حدی کمانی شده بود که داشت می شکست 😭خیلی روزهای بدی بود خیلی بد در شدیدی پام داشت خیلی شدید بعضی وقتها می گفتم کاش یکی نی ومد پام رو قطع می کرد از شدت دردی که می کشیدم ...

دکترروقتی دید اورژانسی عمل کرد ..‌‌وقتی هم عمل کرد گفت به خاطر رشد ناقص پات استخوان ساق پات پوکی استخوان شدیدی داره دررحد یک زن ۷۰ ساله هستی نه جوان ۳۰ ساله! 

من در حد فلج شدن رفتم ...در و دیوار رو می گرفتم راه می رفتم ...صدای ساویده شون مفصل زانوم رو می شنید ...

منم خیلی دوست دارم عمل کنم ولی شرایطش رو ندارم کسی ازم نگه داری کنه شهر غریبیم

یه سوال شما بچه دارین؟؟ من میترسم بچه دار بشم مثه خودم بشه

دکترم بهم گفته عمل نکنی ساییده میشه زانوت 

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
منم خیلی دوست دارم عمل کنم ولی شرایطش رو ندارم کسی ازم نگه داری کنه شهر غریبیم یه سوال شما بچه د ...

بله زانوت آسیب می بینه و دیگه نمی تونی جبران کنی .اگر عمل نکنی .

من بعد از دوتا بچه عمل کردم . دوتا بارداری و شیر دهی به شدت پزانتزی شدن پاهام اضافه تر کرد ! 

اگر عمل کنی بله نیاز به کمک داری .و بعد عمل مراقبت می خواد تا پا عفونت نکنه .

بله زانوت آسیب می بینه و دیگه نمی تونی جبران کنی .اگر عمل نکنی . من بعد از دوتا بچه عمل کردم . دوتا ...

ممنونم از پاسخگوییت عزیزم

فقط ببخشید قبل از عمل فیزیوتراپی نکردین ببینین تاثیری داره یا نه؟

ممنونم از پاسخگوییت عزیزم فقط ببخشید قبل از عمل فیزیوتراپی نکردین ببینین تاثیری داره یا نه؟

نه .چون پای من خییییییلی وضعش خراب بود خیلی ....فیزیو تراپی و ورزش برای پاهایی هست که پرانتزی کمی دارن