2733
2739

سلام به همگی🌹🌹🌹

ممنون میشم  اگر کسی تبلت cidea یا Atouch داره یا  اطلاع داره راجع بهشون یه راهنمایی بکنه

مشخصاتشون رو که می خونم عالیه مثلا رم 4 گیگ خافظه داخلی 64 گیگ و قلم نوری و... بعد قیمتا بین 1 تا 2 میلیون 

درسته که چینیه ولی می خوام بدونم اصلا به درد میخوره برای کارهای سردستی مثل مطالعه یا نت گردی و نصب چنتا اپلیکیشن؟؟ 

لطفا اگر کسی خودش داشته یا اطلاعات دقیق داره راهنماییم کنه🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بفرمایید البته اگر سوالتون راجع به عنوان تاپیکه من اطلاعی ندارم راجع بهشون

نه یه تاپیک دیدم شما با کف دست جنسیتو حدس میزدید، اگر یادتون مونده یا حوصله دارید گفتم کف دستمو ببینید باردارم اگر نه بازم ممنونم❤️

نه یه تاپیک دیدم شما با کف دست جنسیتو حدس میزدید، اگر یادتون مونده یا حوصله دارید گفتم کف دستمو ببین ...

نه عزیز همون موقع هم من می گفتم این روش قطعی نیست و کلا اطمینانی بهش نیست یه چیزی یه مثلا استادی گفته بود که به نظرم درست هم نبود 

2740

سلام عزیزم شبتون بخیر میشه اگ انلاین شدید و پیاممو دیدید جوابمو بدید زیر یه تاپیک ک درباره فریتین بالای خون بود شما کامنت گذاشته بودی اون نوشته بود فریتین بالاس شما گفته بودی مینوز نیستی؟توی مینوری فریتین بالا میره؟؟منم مینورم فریتینم بالاس ۲۶۱ هس خیلی نگرانم و میترسم🥲🥲😭میشه اگ اطلاعی داری بهم بگی ممنونت میشم دعات میکنم🥺

سلام عزیزم شبتون بخیر میشه اگ انلاین شدید و پیاممو دیدید جوابمو بدید زیر یه تاپیک ک درباره فریتین با ...

سلام والا یادم نیست چه تاپیکی بوده

ولی ببین مینورها نباید قرص آهن بدون تجویز پزشک مصرف کنن

مگر اینکه فریتین خونشون پایین باشه اونوقت آهن مصرف کنن

وگرنه ذخیره آهن خونشون میره بالا و برای کبد خوب نیست

شما هم اول ببین مکمل حاوی آهن مصرف نکردی؟ 

اگر نه با پزشک مشورت کن

در کل چیز ترسناکی نیست

احتمالا بعد یه مدت  اگر مواد حاوی آهن زیاد مصرف نکنی نتیجه آزمایشت نرمال میشه

سلام والا یادم نیست چه تاپیکی بوده ولی ببین مینورها نباید قرص آهن بدون تجویز پزشک مصرف کنن مگر این ...

مرسی ک جواب دادی عزیزم اره یه تاپیکی بود یکی مث من نوشته بود فریتین بالاس شما پرسیده بودید مینوری؟؟میخواسم ببینم فریتین تو افراد مینور بالا میره اخه من مینورم...خیلی وقته قرص اهن نمیخورم ولی هواسم به خوراکم نبوده و احتمالا چیزای اهن دار مصرف کردم نمیدونم چیکار کنم حالام باردارم خیلی میترسم😭😭😭از من ۲۶۱ هس خیلی نگرانم خیلی😔😔😔😔😔دلیلش اینه ک مینورم یعنی؟؟؟اخه تو نت زدم من دیوونه خیلی چیزا بد نوشته بود زهرترک شدم😭

سلام والا یادم نیست چه تاپیکی بوده ولی ببین مینورها نباید قرص آهن بدون تجویز پزشک مصرف کنن مگر این ...

فقط توی اقدام ک بودم یه بسته قرص پرگناکر ک تقویتیه خوردم توش فک کنم اهن داشته اونم

اصلا نگران نباش

چیز مهمی نیست احتمالا به خاطر همون مکملها هست

تو بارداری هم آهن خونت مصرف میشه حتی از ماه 4 به بعد احتمالا نیاز به مصرف آهن پیدا می کنی

فقط این مسئله رو با پزشکت در میون بذار که در حریان باشه

گاهی یه کم بالا و پایین خطای آزمایشگاهه و ممکنه دفعه بعد که آزمایش میدی همه چیز نرمال باشه