2733
2739
عنوان

ماهی یبار مهمون دعوت کردن زیاده؟؟

1040 بازدید | 62 پست

ماهی یبار شوهرم خانواده عتیقشو دعوت می‌کنه خب ماهی یبار زیاده من مهمونی دارم از صبح درگیرم مادرشوهرمم وسواس داره باید حسابی خونه مرتب و تمیز و بدون لک باشه که خانوم پشت سر حرف در نیاره 

قبلا اینجوری نبود هروقت مهمون داشتیم خانوادشم دعوت میکردیم یا چهار پنج ماه یبار دعوت میکردیم فقط خانوادشو از بس که گفتن دعوتمون نمیکنید نمی‌دونم منظورشون چی بود!شوهرمم حالا اذیت می‌کنه بدون اینکه از من بپرسه اونارو ماهی یبار دعوت می‌کنه ماهی چهار پنج بارم منو می‌بره بزور و اصرار خونشون 

بگید چیکار کنم چی بگم ک به شوهرم بر نخوره دیشب گفت دعوت میکنم گفتم فعلا زوده امروز گفت فردا خانوادم میان🥲

ثوصیثه صوثیص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهی یه بارو دیگه طاقت بیار شوهرت گناه داره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

من خودم تقریبا هر ماه دعوت میکنم تا با هماهنگی و برنامه خودم باشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
2706