2733
2734

دختر بچه ۳ساله بنام یسنا

مادرش تو زمین کشاورزی کار میکرده  بچه رو میخوابومه رو چمن ها و میره اونطرف که کارشو ادامه بده وقتی که برمیگرده میبینع بچه نیست که نیست

بچه انگاز اب شده رفته تو زمین

انقددد احتمالات میدن

یکی میگه مار خورده یکی میگه عقاب برده

یکی میگه گرگ خورده 

اخه حتی اگه حیوان درنده این بچه رو برده باشه یه سر وصدایی و جیغی میومد که مادر صدارو بشنوه یا یه تیکه لباسی کفشی چیزی جا میموند.هیچیییی نمونده

بچه ۳ساله هم تنهایی نمیتونه اونهمه راه بره چون  همه جااای اون محدوده رو گشتن حتی چاه ها و چاله هارو

یه احتمال دیگه میمونه که این بچرو دزدیدن

اونجا زمین کشاورزی بوده که کارگرای زیادی اونجا مشغول کار بودن اخه کی میدونست که اونجا بچه هست بیاد بچرو بدزده؟؟؟یا چطور وقتی بچرو دزدیده بچه جیغ نکشیده یاصدایی ازش درنیومده؟؟

متاسفانه ۴۸ ساعت طلایی گذشته و معلوم نیست این بچه الان چش شده   سگ  بردن هلیکوپتر بردن کل مردم اون منطقه اونجاهارو گشتن بچه نیستتتت که نیست.خدا به مادرش رحم کنه خبر خوبی بشنویم😔🤦‍♀️

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هولناکه برای مادر

از الان اون مادر زندگی نمیکنه دیگه

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔

خودت داری میگی که بچه رو خوابونده 

بنظرم کار یه کارگر پدوفیلیه و بچه دیگه زنده نیست 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

خووووو .واس کدوم شهر 

من یکی دو هفته قبل اینستا ی همچین چیزی پسر بچه بود دیدم بالای کوه پیدا شده بود میگفتن چجور رفته تا اون بالا لابد حیوونی چیزی بردش

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

خدا کمکشون کنه پیدا بشه

اگه بخوان بدزدن خب جلوی دهنشو میگیرن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706