2733
2734
بیست و دو هفته باردار بودم، ناگهان فشارم رفت بالا و رفتم بیمارستان . بستری شدم ولی با وجود تزریق دارو فشارم پایین نیومد و مجبور به ختم بارداری شدم در بدترین وضعیت ممکن. بعد از تحمل درد و خونریزی شدید نهایتا سزارین هم شدم و بدون دخترم بعد از پنج روز برگشتم خونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان بعد از گذشت دو هفته هنوز روبراه نیستم نمیتونم خیلی سرپا بمونم . به طرز وحشتناک شرایط و فاکتورهای خونی به هم ریخته اصلا هنوز نمیتونم بر ضعف بدنم علبه کنم به همین دلیل حتی نمیتونم گریه کنم تا خالی بشم
2740
انشالا که دوباره بعد از قوی شدن بدنت بازم دختر کوچولوت بیاد تو دلت و ایندفعه صحیح و سلامت و دل خوش به دنیا بیاریش منم مادرم و درکت میکنم چقدر الان وضعیت سختیه برات
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
خیلی متاسفم و واقعا آرزو می کنم اونقدر اتفاقات عالی برات پیش بیاد که درد این چند روز یادت بره. خدا پسرت رو برات صحیح و سلامت نگه داره. قبلا فشارت بالا بوده؟ قبل از بارداری ؟ یا مشکل عصبی و استرس خاصی برات پیش اومد یه دفعه ای؟
2706