2737
2734
سلام دوستان من شنیدم اگه روشکم زن باردار یه حلقه اویزون کنی بر اساس جنسیت بچه حرکت میکنه میخواستم ببینم اگه باردار نباشی ام روشکم بگیری حرکت می کنه اگه کسی باردار نیست میشه امتحان کنه به من بگه خیلی فوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رو مچ دست اون قسمتی که رگها رو می بینی اگه دختر باشه گرد می خرخه اگه موازی بچرخه پسر و اگه عوض شد یعنی بچه های بعدی چی میشن
میگن حلقه با تار مو رو روش نگه داریم حالا تا چ حد درسته رو نمی دونم
[خدایا شکر همه نعمتات]
2738
من اینطوری نشنیده بودم. شنیده بودم سوزن و نخ کنین روی نبض دست نگه داریم اگه بچرخه دختره اگه عقبو جلوبره پسره ... من دست مامانم دست عمه و مامان بزرگم زمان مجردیم زدم درست بود قبل از بارداریم هم زدم مال من پسر بود. بعدیم هم پسر شد. البته من الان 1 پسر دارم چون شوشو با 2 تا مخالفه
بانو جون من هنوز بچه م قلب نداره ولی امتحان کردم زنجیرم شدید تکون میخورد میگم شاید دو قلو باشن آخه این ماه کلی دارو دکی داده بود .اگه تو هفته های اول نشون نمیده بچه ها پس چرا این زنجیره اینجوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟