2733
2739
عنوان

ماهی یبار مهمون دعوت کردن زیاده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 62 پست
چه زیاد چه خبره ماهی ۱ بار.....من خودم سه چهار ماه یکبار میرم خونشون،،، اونام سالی ۱ بار میان فقط چو ...

چقدر زیادد خانواده خودتون رو میگید

این بد نیس خانواده شوهر بخواد ماهی یه بار بیاد زیاددده

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتارشون بام خوب نیست پدرش جواب سلام نمی‌ده مادرشم ک پشت سرم چیزی نبوده که نگفته باشه حتی جلوی فامیل ...

مقصر شوهرته باهاش حدی حرف بزن بدون هماهنگی تو مهمون دعوت نکن اگ گوش نکرد توام چیزی حاضر نکن بگو از بیرون سفارش بده من نمیتونم

2731
تعدادشون زیاده؟و اینکه خانواده خودت چندوقت یبار میان؟

دوساله ازدواج کردم مادرم دوبار اومد سه روز موند پدرمم یه شب همش خونم بود  با خانواده ی شوهرم قبلا تو یه ساختمون بودیم آنقدر بی احترامی کردن به خانوادم که دیگه تا الان خونم نیومدن

ثوصیثه صوثیص
2740
بنظرم خودتو بزن به مریضی بگو غذا از بیرون بگیر یکم بیوفته تو خرج

اصلا براش مهم نیست شده می‌ره قرض می‌کنه بهترین غذا میوه و شیرینی رو جلو مهمون می‌ذاره البته واسه فامیلا خودش و خانواده خودش اینطوره

ثوصیثه صوثیص
اینجوری نگفت  ولی از این مدلی هم بدش نمیاد  انگار یارو خانواده ش رو از تو جوب پیدا کر ...

وقتی خانواده اش زنگ میزنن فقط پسرشون تنها دعوت میکنن

من باشم هم  سخته برام بخوام براشون شام درست کنم 

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍
چقدر زیادد خانواده خودتون رو میگید این بد نیس خانواده شوهر بخواد ماهی یه بار بیاد زیاددده

خب عزیزم اونقدر که خانواده من میگن بیاید اونا به ما نمیگن ،،،،،،به مادرم باشه کل هفته میگه بیا ولی من دو بار میرم بیشتر وقت ها هم یک بار ولی اونا اصلا رفت و آمدی نیستن با این قضیه مشکلی ندارن که مثلا سالی ۱ بار بیان ،،،،همسرم هم میدونه چه مدلی هستن اصلا نمیگه بگم بیان یا دعوت کنیم و اینا 

کاربری دوم ..   یه بار تعلیق شدم 
نه زیاده  استارتر معتقد هست که خانواده شوهرش چارسالی یه بار بیان سر بزنن اون از پشت پنجره تو ک ...

نه والا خوب بودن دوست داشتم بیان پدرشوهرم ک جواب سلاممو نمی‌ده مادرشوهرمم که بار آخر پشت سرم گفت خرابم

ثوصیثه صوثیص
خب واقعیت اینه اصلاً زیاد نیست و به نظرم باید رو خودتون کار کنید شوهراتون حق دارن ماهی یه بار خانواد ...

من شوهرم مشکلی نداره چون خواهر و برادراش هم سالی یکبار دعوت میکنن اونم با منت 

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍
2706