2733
2739
نگران نباش منم سر بارداری اولم نداشتم و نمی‌دونستم چی هست حق میدم بهت من خودم هم خیلی استرس داشتم هم ...

سلام عزیزم خوبی .برای شما هماتوم در چند هفته رفع شد نی نی سالم موند الان چند هفته این از علائم هاتون توضیح بدین من هفت روز قبل خونریزی که کردم در یک شب فقط شیاف  اینا برداشتم تا الان لکه بینی که دستمال کاغذی میزارم قهوه ای تیره کاهی روشن دون دون میاد

سلام عزیزم خوبی .برای شما هماتوم در چند هفته رفع شد نی نی سالم موند الان چند هفته این از علائم هاتون ...

پیام های قبلی گفتم منم ۴ هفته طول کشید لکه بینی هم داشتم باید چند روز شیاف استفاده کنی استراحت کنی خوب میشی ایشالا

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم میشه بگی این بارداریت موفق بود؟

الان سه سال و نیمشه گل پسرم.و بعدی رو باردارم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2731
خدابرات حفظشون کنه🥰😍.یه سوال شما استراحت مطلق بودین؟چون من یه بچه دیگه هم دارم مجبورم غذارو خودم د ...

۱ماه استراحت بودم.ولی بعدش کارای سبک رو میکردم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
ممنون که جواب دادین 😍♥️♥️♥️

خواهش میکنم عزیز

2740
شما هماتوم تون جذب شد اون تایم ؟

بله عزیزم.بچم ۳سال و نیمشه

2706