2752
2734
سلام. من تو 7 هفتگی با خونریزی متوجه یه هماتوم 11در 27 شدم. دوهفته بعد سونو رفتم متاسفانه بیشتر شده ...

عزیزم میشه بگید عاقبت هماتوم شما چی شد جدب شد 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم هفته چهار و سه روز بودم . خونریزی داشتم البته کم . رفتم سونو گفت هماتوم ۱۶×6 داری ‌. برام شیاف و ...

عزیزم فقط استراحت  کن 

منم داشتم و دوبارم خونریزی شدید داشتم دلت پاک لخته بزرگ دفع کردم که فکر کردم سقط شد رفتم سونو قلبش تالاپ تلوپ زد تو ۸ هفته از خوشحالی بلند بلند گریه کردم تو سونوگرافی 

الان هم پسرم یک سال و نیمشه

با خودم میگم چه الکی غصه خوردم

اصلا استرس نگیر و استراحت کامل داشته باش من داشتم با استراحت تا ۴ ماهگی رفع شد 

عزیزم میشه بگی سایزش چند بود کی متوجه شدی داری خونریزی هم داشتی؟ 

عزیزم میشه بگی سایزش چند بود کی متوجه شدی داری خونریزی هم داشتی؟ 

سایزش یادم نیست مال دو سال پیشه 

ولی دو بار خونریزی شدید کردم اندازه ۴ انگشت یه لخته ازم دفع شد که فکر کردم سقط شده رفتم سونو گفت هماتوم داری ولی بچه سالمه خداروشکر 

من از ۶ هفته تا ۴ ماه لک بینی داشتم 

فقط استراحت کن و شیاف مرتب بذار

میگذره این روزا بعد تو خونه از درو دیوار بالا میره میگی چرا اینقدر غصه خوردم

سایزش یادم نیست مال دو سال پیشه  ولی دو بار خونریزی شدید کردم اندازه ۴ انگشت یه لخته ازم دفع ش ...

😍😍😍 خدا حفظش کنع عزیزم من دوقلو باردارم منم یه بار خونریزی شدید با دفع لخته داشتم الانم لکه بینی هفته دیگه ان تی دارم خدا کنه رفع یا کوچیک شده باشه😥😥

دیروز یکدفعه خونریزی کردم یه لخته خونم اومد اولش خون قرمز قشنگ زود امپول پروستروژن زدم یه شیفافم برداشتم بدنم دست پاهام یخ بست دهنم خشک تلخ شد شبم تا صبح از ناراحتی استرس خوابم نیومد امروز سونو رفتم اینجور گف

سلام توروخدا یکی واسه منم کمک کنه هماتوم دارم امروزه رفتم سونو

نگران نباش منم داشتم خیلی بزرگ بود دوبار خونریزی شدید و دفع لخته داشتم منم خیلی میترسیدم و نگران بودم حتما استراحت کن در حد توالت رفتن اونم فرنگی شیاف و آمپول بزن ایشالا رفع میشه من بعد ۴ هفته گذشت با استراحت رفع شد 

2706