2733
2734
پسره الان ک بیدارشدم بیشترازهمیشه خون اومده, من چون اب دور بچمم کم بود تقریبا(8-9 ) حدود3/ 4لیتر ...

خون قرمز یا قهوه ای؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم تو ۱۸ روز،۴ بار خون ریزی شدید کردم.ولی از وقتی روزی یکی تا دو لیوان اب پرتقال و اب انار خو ...

خاطره جان,شما بجز اینایی ک گفتی شیاف و امپول استفاده نمیکنی

و خدايي كه بشدّت كافيست...
قرمز روشن,سرفه ب شکمم فشار اورده ازاون میبینم چون یک هفته بودیاپاک بودم یاقهوه ای بود ممنون از پیشن ...

اگه بشه قهوه ای،خوبه.سعی کن سرفه رو نگه داری،چون منم نگه میداشتم.

امتحان کن .باید خونت رقیق بشه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2731
خاطره جان,شما بجز اینایی ک گفتی شیاف و امپول استفاده نمیکنی

نه عزیز.بدون‌ اجازه دکتر شیاف رو قطع کردم.

هورمون زنونه داره.بچمم پسره.خوب نیست براش.

الان دیگه نیم سی سی مونده و هفته هجده هستم. پنج شنبه باز میرم سونو . نیم سی سی برای دو هفته پیش بود

ماشالله خوب اومده پایین.

واسه من دوهفته پیش،۱۸ سی سی بود.من دیگه خونریزی ندارم.شما هنوز دارید؟

من هفته ۶ هستم خیلی نگرانم هماتوم دادرم یازده در پنج شهر غریبم کسی رو ندارم کارامو انجام بده که بخام استراحت کنم  لک بینی هم دارم الان ۷ روزه فقط زمانی که دستشویی میرم خونریزی  قهوه رنگ  دارم وقتی پد میزارم اصلا پدم کثیف نمیشه فقط زمانی که دستشویی میرم ازم خارج میشه خیلی نگرانم😢

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

این هماتوم چطوری دفع میشه خ‌اهشا اگه کسی میدونه بگه

من میرم دسشویی تو ترشحاتم یه چیزای دون دون قهوه ای میبینم اونا همون هماتومه که داره دفع میشه؟

هفته شش هماتومم رو دیدن الان هفته دهمم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
من هفته ۶ هستم خیلی نگرانم هماتوم دادرم یازده در پنج شهر غریبم کسی رو ندارم کارامو انجام بده که بخام ...

نگران نبلش.

کار سنگین.ایستادن طولانی.پرش و کلا تکون زیادی نخور.

مایعات زیاد بخور.بخصوص اب انار و اب پرتقال.

همون که سیاه و قهوه ایه خیلی خوبه.

من داغون بودم شرایطم.الان ۲۱ هفته هستم و خونریزی ندارم.البته هماتومه هست هنوز

این هماتوم چطوری دفع میشه خ‌اهشا اگه کسی میدونه بگه من میرم دسشویی تو ترشحاتم یه چیزای دون دون قهوه ...

اره عزیز.

کیوی نخور،فعلا،خوب نیست.

پست های بالا رو بخون کمک میکنه

نگران نبلش. کار سنگین.ایستادن طولانی.پرش و کلا تکون زیادی نخور. مایعات زیاد بخور.بخصوص اب انار و ا ...

خدا خیرت بده عزیزم خیالم راحت شد من سرکارم میرم البته سرکار همش نشسته ام متاسفانه شهر غریبم با خانوادم ۲۰ ساعت فاصله دارم شوهرمم اصلا کمکم نمیکنه اهمیت هم بهم نمیده فقط و فقط خدارو دارم دعام کن عزیزم

نگران نبلش. کار سنگین.ایستادن طولانی.پرش و کلا تکون زیادی نخور. مایعات زیاد بخور.بخصوص اب انار و ا ...

فقط یه چیز محل کارم تا خونمون رفت و برگشت ده دقیقه راهه مشکلی نیست برم

خدا خیرت بده عزیزم خیالم راحت شد من سرکارم میرم البته سرکار همش نشسته ام متاسفانه شهر غریبم با خانوا ...

به خودت فشار نیار اصلا.

اگه مراعات کنی،تا اوایل پنج ماه دیگه بهبود پیدامیکنی،شایدم زودتر.

دعا خیلی بخون.

سوره فاتحه،توحید،دعای معراج...

امیدت به خدا باشه.استرسم نداشته باش.

اگه صلاح خدا باشه،میمونه.من همه چی رو سپردم دست خودش.اینجوری ارامش داری عزیزم

فقط یه چیز محل کارم تا خونمون رفت و برگشت ده دقیقه راهه مشکلی نیست برم

نه.فقط بالاپایین خیلی نداشته باشه که تکون بخوری.

هرچی استراحتت بیشترباشه،بهتر جذب یا دفع میشه

2706