2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
صحرا خجالتم میدی خب الان که دخملم تو گهواره خوابه و دارم با یه دستم تکونش میدم پسرمم تمام کوسن های مبل رو ریخته زمین و داره باهاشون کشتی میگیرهشوشو هم تخمه میشکنه فوتبال میبینه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
بچه ها هرکی پسر منو میدید میگفت حالا حالاها حامله نشیا همین یکی داره کلی تورو اذیت میکنه،چقد لاغر شدی.... منم میگفتم من غلط بکنم همین از سر هفت پشتم بسه فک کنین الان بگم حامله ام، چه اتفاقی میفته؟؟؟!!!!!
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
ای جان چه ریلکسی خوووووووش بحالت پسر من عمرا یک شبم توی گهواره یا رو پا نخوابید فقط زیر سینه من اگه تو خونم همچین وضعی باشه شوهرم خفم میکنه که من بشینم پای اینترنت، البته خودمم خیلی حرص میخورم اصلا تا وقتی پسرم بیدار باشه نمیتونم بیام سمت کامپیوتر وگرنه همش آویزونه، گوشیمو به زور دستم میگیرم از بس پیله میکنه و میخوادش
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
قربونت برم ملیحه جونم گفتم که من زیاد سخت نمیگیرم مثلا روزا برای کارام وقت میگیرم که چند دقیقه کارم تموم میشه به طور مثال میتونم خونه رو 4دقیقه و 27ثانیه مرتب کنم و جارو بزنمتازه خونمون دوبلکسه و برای رفتن با اتاق ها 18تا پله هست و من 10بار بالا و پایین میرم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2706