2737
2739
سلام دوستان گلم
من تو هفته 11 بارداری هستم الان یه ماهی هست انسولین میزنممممممممم منتها نمیدونم حس میکنم دوز انسولینم بالاست من روزی 4بار انسولین میزنم
صبح قبل از صبحانه 24 واحد
قبل از ناهار 16 واحد
قبل شام 10 واحد و قبل از خواب 16 واحد
میشه لطفا بگید شما چند واحد میزنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
سلام عزیزم.منم تو دوران بارداری میزدم . هر وعده 6 واحد .ولی من از ماه هفت شروع کردم . شما مطمئنی باید بزنی .
دکتر غدد بهت داده ؟
مگه قندت چند بوده ؟
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...
سلام منصوره جان
من قبل از بارداری قند ناشتام 99 بعد از دو ساعته 110 بود اما دکتر گفته بود چون سابقه خانوادگی داری بعد از بارداری باید از همون ابتدا شروع کنی اصلا بعد از بارداری از من از نگرفت نمدونم خودمم موندم
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منصوره جون شما روزی چند بار میزدی ؟
با این واحد کم که میزدی قندت چند بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنماییم کن
2728
منصوره جان شما تهرانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسمه دکتره غدد شما چی بود ؟ دلم میخاد نظر یه دکتر دیگه رو بدونممم

ازش راضی بودی ؟؟؟؟؟؟

بعد از تولذ نی نی مشکلی نداشت ؟ وزنش زیاد نبود ؟؟؟؟؟
عزیز من دیابت داشتم اما انسولین نزدم
خانمی اینطور مقاییسه نکن
شما که از هفته ١١ دیابت گرفتی بدون که دیابتت خیلی جدی بوده
مال من هم از هفته ١٧ شروع شد و معمولا هفته ٢٠ به بالا می فرستن برای ازمایش و این رو هم بدون که با بالا رفتن سن بارداری انسولین خون کمتر می شه و دیابت بیشتر می شه و ما که تو خانواده هامون داریم باز احتمال دیابت مون بیشتر هم می شه
راهی که می تونی بفهمی انسولینت اندازه است یا نه چک کردن قند مونت ٢ ساعت بعد غذاست اگه حدود ١٠٠-١٢٠ بود یعنی انسولین تجویزی مورد نیاز بوده
البته مشورت با یه دکتر دیگه هم خوبه
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2738
یلدای عزیز. من تهران نیستم . این نظر منه . به نظرم بی دلیل و بدون آز که نباید انسولین بهت بده . چون سابقه داری...
عزیزم اول باید ازت آزمایش گرفته بشه . قبل بارداری ات هم قند ناشتات و 2 ساعته ات بالا نبود . حداکثر تا 140 جا داری
پس سوخت و ساز داشتی که شده 110 . مهم بعد از باردار شدنته . باید چک کنی . کاری که انسولین میکنه اینه که اجازه نمیده قند جذب بدنت بشه . من او ماهه اخر 600 گرم کم کردم. بااینکه دکترم همش میگفت بچه ات درشته .که نبود .
عزیزم باید مراقب باشی تا انسولین الکی تزرسق نکنن بهت . باید ببینی خیلی داری وزن اضافه میکنی . من تو ماه سوم بارداری در دو هفته 3 کیلو اضافه کردم که دکترم شک کرد . ولی تا ماه 7 بهم انسولین نداد.
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...

سلام بچه ها من هفته چهارم و از قبل دیابت داشتم الان بهم انسولین دادن کسی بوده که قبل بارداریش دیابت داشته باشه و ندونسته 

برای من دیابت بالا بود و دکترم کلی دعوام کرد گفت اصلا معلوم نیست که جنین سالم بوده باشه یا نه خیلی ناراحتم 

سلام بچه ها من هفته چهارم و از قبل دیابت داشتم الان بهم انسولین دادن کسی بوده که قبل بارداریش دیابت ...

من داشتم.تو پیش دیابت بودم.کلوکوفاز مصرف میکردم.

سابقه دیابت بارداری داشتم که متاسفانه تو 34 هفتگی جنین مرد.

الان انسولین میزنم از اول.قند ناشتام بین 90 تا 105

دو ساعتم بین 110 تا 130

هر وقت میره بالا دکتر م انسولین رو انصاف میکنه

الان 6 تا صبح 6 تا ظهر 4 تا شب با غذا نارنجی میزنم

موقع خواب 30 تا سبز

شما چندتا میزنی و چه انسولینی؟؟قندت چنده؟؟

منو دکتر م گفته سزارین میکنه

تو مرا جان وجهانی