2737
2734

سلام خدمت مامانای عزیز

من از اول بارداری قندناشتام بالا بود که دکتر رژیم داد بهم 

ولی هر چی سن بارداریم بالاتر رفت قندام بالاتر رفت و توی هفته 19 بستری شدم بیمارستان برای تنظیم قند خون با تزریق انسولین

الان که هفته 20 هستم صبح 5 واحد ظهر 2 واحد شب 5 واحد انسولین Novo Rapid میزنم و قبل از خواب انسولین Levemir تزریق میکنم

دستگاه هم گرفتم همش 2 ساعت بعد از غذاهام قندم رو چک میکنم. خداروشکر تنظیم شده. الان ناشتاهام 75 تا 85 شده و دو ساعت بعد از غذاهام زیر 120

تا اخر بارداری تحت نظر متخصص داخلی هستم

من داشتم.تو پیش دیابت بودم.کلوکوفاز مصرف میکردم. سابقه دیابت بارداری داشتم که متاسفانه تو 34 هفتگی ...

عزیزم خواهشا جواب بده بعد تزریق انسولین ضعف میکنی؟؟

من میزنم ضعف میکنم غذا هم میخورم باز ضعف دارم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم.تو پیش دیابت بودم.کلوکوفاز مصرف میکردم. سابقه دیابت بارداری داشتم که متاسفانه تو 34 هفتگی ...

سلام عزيزم ، ميشه لطفا هر موقع ديدي اين سوالمو ديدي جوابشو بهم بدي ، قندتون چند بود كه جنين از بين رفت ؟ منم از قبل ديابت داشتم و گلوكوفاژ ميخوردم الان كه باردار شدم انسولين ميزنم ولي قندام بالاس همچنان ، ناشتا از ٩٥ بالاتره و دو ساعته هام از ١٢٠ بالاتره امروز ناشتا بود ١١٣ و دو ساعت بعد صبحانه ١٤٨ بود خيلي نگرانم 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
2731

سلام دوستان 

منم تازه آزمایش دادم ، قند ناشتا ۱۲۴ بود با گلوکز خوراکی دادم بعد از دو ساعت ۱۶۵ بود ، بالاست ، امروز رفتم دکتر داخلی گفت باید مجددا با ۱۰۰ گرم گلوکز خوراکی تکرار بشه ، حالا نمی دونم جواب دومی چی بشه ولی دکتر گفت احتمال زیاد انسولین بزنم ببینم کنترل میشه یا نه ، تجربه هاتون را بگید لطفا 

سلام دوست عزیز.من هم ديابت بارداري داشتم كه با گلوكوفاژ كنترل كردم ولي با اين حال براي من هم اين اتفاق در هفته ٣٨ افتاد ولي با وجود كالبدشكافي دليل فوت مشخص نشد.شما مطمئنيد كه مشكل از ديابتتون بود؟