2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

استارتر میشه لطف کنید تاپیکمو گزارش بزنید

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

لایک لطفا موضوعاشونو بگو لطفا

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
آموزنده باشه روانشناسی باشه ولی جزو کتابهای زرد نباشه جنایی هم می‌تونه باشه

زن زیادی

نون والقلم

بادبادک باز

هزارخورشید تابان

غروروتعصب

باغ مارشال

سمفونی مردگان

چراغ ها را من خاموش میکنم

یک روز مانده به عید پاک

من زنده ام

رمان نیمتاج

دختری که از چنگ داعش گریخت

سوریه،شهر عشق

آنی شرلی در گرین گیبلز

امینه نوشته مسعود بهنود

فعلا همینا یادم بود

2738
زن زیادی نون والقلم بادبادک باز هزارخورشید تابان غروروتعصب باغ مارشال سمفونی مردگان چراغ ها ر ...

زن زیادی راجب چیه؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
لایک لطفا موضوعاشونو بگو لطفا

خب بیمار خاموش :قهرمان این کتاب آلیشیا زن نقاشی هست که طی ماجراهایی متهم به قتل همسرش گابریل عکاس معروف شهر میشود یک شب که گابریل دیر وقت به خانه بازمی‌گردد پنج بار به صورت او شلیک می‌کند و ....

خب کتاب اما رمان عاشقانه کلاسیک هست در مورد دختر ۲۱ساله ای که در بچگی مادرش رو از دست داده و با پدرش و معلمش زندگی‌ می‌کنه و وقتی که معلمش ازدواج میکند....

خب مغازه خودکشی:رمان مغازه خودکشی از درخشان ترین آثار فانتزی سیاهی است که در دو دهه ی گذشته در جهان نوشته شده داستان این کتاب در مورد مغازه ای است که در شهری که همه افسرده هستن لوازم خودکشی میفروشن تا وقتی که پسری تو این خانواده به دنیا میاد که همچیو عوض می‌کنه. .. یک انیمیشن هم دربارش ساختن 

دو قدم تا لبخند داستانهای کوتاه زیادی داره در همه مورد که خیلی آموزنده و قشنگ هستن

قلعه حیوانات نوشته پشت خود کتاب:پس از پیروزی انقلاب حیوانات یک قانون اساسی معروف به هفت فرمان بر روی دیوار نوشته میشود که شامل بند های زیر است

همه آنها که روی دو پا راه میروند دشمن هستند

همه آنها که روی چهار پا یا بالدار هستند دوستم

هیچ حیوانی حق پوشیدن لباس رو ندارد

هیچ حیوان حق خابیدن در تخت را ندارد

هیچ حیوانی حق نوشیدن الکل ندارد

هیچ حیوانی حق کشتن حیوان دیگری را ندارد

همه حیوانات برابر هستند

در اواخر داستان تمام شش فرمان اول پاک شده و جمله هفتم نیز به صورت زیر تعریف میشود

:همه حیوانات باهم برابرند اما بعضی برابرترند

کتاباى قشنگى خوندى♥️

تو سبک‌ بيمار خاموش اگه دوست داشتى «زن همسایه»  «دخترخوب» و‌«غریبه ای درخانه»  «پیش از آنکه بخوابم» هم بخون

همشون عالین

باز اگه رماناى كلاسيكتر بخواى رمان زنان كوچک و بابالنگ دراز خيلى نثر خوبى دارن و راحتم هستن. با كارتونشونم فرق ميكنن فكرنكنى تكرارين!

2706