2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه‌ها راسته که میگن خوردن تخم مرغ تو بارداری باعث میشه سر بچه بزرگ بشه؟ یا اینم یه چرند دیگه هست؟ آخه همونطور که میدونید یکی‌ از مهمترین موارد تغذیه‌ای در دوران بارداری همین خوردن تخم مرغه، منم از اول بارداریم، یک روز در میون یا دو روز در میون تخم مرغ خوردم، حالا یعنی‌ بچم کلش گنده میشه؟
2731
راستی‌ حالا که حرف از شیاف شد، اینم بگم، من با عرض معذرت ترشحاتم از اول بارداری خیلی‌ زیاد بوده و مرتب حالت عفونی‌ میگیره، که البته دکتر میگه به دلیل بارداری اینطوری میشه، و هر چقدر هم که کلوتریمازل استفاده می‌کنم انگار فایده نداره، این دفعه دکتر برام شیاف تجویز کرده، به نظر شما استفاده کنم یا خطرناکه؟ من تا به حال استفاده نکردم از شیاف. هیچ کدوم اینطوری بودید؟ هر نکته بهداشتی که فکرشو بکنید من رعایت می‌کنم ولی‌ انگار بر عکس میشه.
سلام مامان اراد. ممنون از راهنماییت.برام مهمه که دکتر برام وقت بذاره.از نظر مشاوره بیشتر می خوام برم پیشش.برای زایمانم میرم یزد.
راستی کسی دکترش هاله سعید هست؟
ایشون چه جور دکتریه؟
وینا جون برای من شیاف گداشتن و اره دردمو خیلی کم کرد
حتما واسه تو هم میذارن
راستی کذوم بیمارستان میری؟
راجع به تخم مرغ هم بابا این حرفا چیه
من که بلا استثنا یک روز در میون یا هر روز یه دونه رو میخوردم
اصلن هم سر دخترم بزرگ نشد
2740
وینا جون واسه منم تو همون اتاق عمل شیاف گذاشته بودن بعدشم دیگه نذاشتن و خوشبختانه من درد آنچنانی هم نداشتم...وینا جون از دکترت بخواه که ساعت 6.5 صبح سزارینت کنه به چند دلیل:هم اینکه سر صبح همه سرحال ترن شیفت تازه عوض شده وسایل تمیز و استریله و احتمال استفاده از وسایل مصرف شده خیلی کمه...چون تا 12 ساعت بعد از عمل نمیتونی چیزی بخوری و تا 24 ساعت بعد از عمل هم فقط میتونی از مایعات استفاده کنی و از ساعت 12 شب قبل از عمل هم نباید هیچی حتی آب بخوری هرچی زودتر عمل بشی این مدت زمان گرسنگی زودتر تموم میشه!!ودیگه اینکه سر صبح یه آرامش و لذت خاصی داره
2706