2737
2739
مهلا جون مرسی‌ از اینکه لطف میکنی‌ تجربیاتت رو در اختیار من میگذاری، حتما این کارائی رو که گفتی‌ انجام میدم. تاریخ زایمان طبیعی سیزده یا چهارده مرداده، قراره که نهم مرداد سزارین بشم، تازه اگه نی‌نی زودتر نیاد.
امروز اتاقشو چیندیم، خیلی‌ لذت بخش بود، فقط باید براش فرش و لوستر بخرم، فرش پیدا کردنش راحته، دیروز رفتم دیدم، ولی‌ لوستر نمیدونم از کجا بخرم که چیز قشنگی‌ برای اتاق بچه داشته باش، لطفا اگه میدونید به من بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامان مانی عزیز من درمورد اینکه دکتر مشکانی اصلا به مریضاش توجه نمی کنه کاملا با شما موافقم . توی حاملگی قبلیم که آخرش هم به زایمان زودرس منجر شد اصلا به من توجهی نکرد و روز آخر هم دردم گرفت موبایلش رو خاموش کرد و اصلا کمکم نکرد !!
راستش من اصلا اهل تبلیغات منفی نیستم و دوست ندارم کسی رو خراب کنم ، اما چون واقعا دلم ازش پره این حرفا رو زدم

من یک دکتر می شناسم به اسم دکتر فاطمه میرزایی . دکتر واقعا خوب و دلسوزیه و فوق تخصص داره و استاد دانشگاهه . خانوما رو یکی یکی توی اتاق صدا می کنه ( نه مثل بقیه دکترا سه تا سه تا ! ) مطبش خیلی خلوته و من هر دفعه که مطبش می رفتم نیم ساعت یک بند حرف می زدم و اون بیچاره فقط گوش می داد !!
خلاصه خوبی های خیلی زیادی داره و تنها عیبش اینه که زایمان هاش رو فقط توی افضلی پور انجام میده . بنابراین برای مشاوره کاملا مناسبه .

من مدت زیادی قبل از حاملگی دومم پیشش می رفتم و تا ماه سوم هم مریضش بودم اما به همین دلیل که فقط توی افضلی پور کار می کنه و من از اونجا اصلا خاطره خوبی ندارم تصمیم گرفتم پیش دکتر مدرس نژاد برم که فعلا ازش راضیم
دکتر کامیابی رو هم می شناسم خیلی مهربونه اما هربار که خواستم ازش وقت بگیرم سرش خیلی شلوغ بوده .
2740
وینا جون لوستر برای اتاق نی نی میتونی از این کاغذی ها که مثل توپ هستن و باز میشن بخری . فروشگاههای آیکیا دارن . شاید لوازم بچه فروشی های استقلال هم داشته باشن .
بعضی هاشون عکس دارن و بعضی ها ساده . حتی میتونی روشو به سلیقه خودت نقاشی کنی یا عروسک ازش آویزون کنی .
2706