2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491780 بازدید | 3236 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم بچه ها من فقط هر چی میدونم دارم میگم چون تو این مملکت که همش داریم ما حرص و جوش میخوریم اگه اینطوری هم از جیبمون بره و سرمون کلاه بره خیلی بی انصافیه حدالقل هوای همو داشته باشیم.
مامان اوا جان یک چیزی که خیلی حواستون بهش باشه اینه که بدنه رو لترون کار نکنه یعنی زنگش بزن بگو بدنه ام دی اف یا لترون؟ و تاکید کن اگه لترون بود من خسارت میگیرم....
و یک چیزی که خیلی باز غلط اندازه رو نوع پی وی سی در ها و بدنه هاست بچه ها. چند رو پی وی سی داریم ساده که همون اتویی به قوله کابینت سازا که اصلا زیر بارش نرین چون خیلی زود میپره و خراب میشه.....
پی وی سی معمولی که اکثر کارا رو پی وی سی معمولی میزنند یکم بهتر از اتوییه اما بازم به نظر من خوب نیست حتما تاکیذ کنین تو قرارداد هاتون که پی وی سی 2 میل باشه .... کابینت سازی که پی وی سی 1 میل بزنه تو هر متر 30 40 هزار تومن به نفعشه و به ظاهر قیمت پایین میاد همه میگن این قیمتش مناسبه اما دقت کنین که حتما قیمتی که میدن رو حسا نوع پی وی سی هم باشه.
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
2728
بچه ها منم کار خودم همینه سوالی داشتین بگین
سوها جون اون تفاوت قیمیت که بین قم و اینجا هشت یه دلیلش متریاله
یه دلیلش هم اینه که کلا تهران قیمتو پایین میگن ولی انقدر چیز میز بهش اضافه میکنن که خیلی بالاتر از این حرفا درمیاد!!! مخصوصا تو سهروردی
سوها جان خیلی کارت شیک میشه این ترکیب کار رو همسرم زیاد کار کرده کابینت های بالا های گلاس سفید یا کاپوچینویی و کابینت های پایین اطریشی و رنگش کمی تیره ....
بهترین کار اینه چون خش بر مبداره کابینت های پایین های گلاس باشه.
راستیسوپر مارکت بزنین واسه کارتون خیلی بکار میاد
با نظر لی لی موافقم .... قیمت پایین میگن بعد تو متر و نوع پی وی سی یا نوع بدنه طوری اخر حساب میشه که بالاتر میوفته واستون طوری که نمیفهمین....
اینقدر ما از این چیزا دیدیم و شنیذیم که نگو
رژین جان تو که از این کارها سردر میاری میشه به من بگی
چطور میشه ام دی اف رو از نئوپانی که روکش شده تشخیص داد؟
من همکارم خبره این کاره وقتی صبح ازش پرسیدم گفت باید بیام ببینم اینکار قلق خاصی داره و نمیتونم اینجوری بهت بگم !!!!!
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2738
کلا من بهتون توصیه میکنم که اول کار قیمت کل کارو بگیرین
اینکه میرید یه جا میگه متری 380 یه جا میگه متری 200 رو ملاک قرار ندید
در متریال کاملا مشابه قیمت کل کارو بگیرین
والبته خیلی خوبه که هرچی میتونید از کسی کهار بگیرید که کارشو جایی دیدی یا مطمئن هستید ازش
بعنوان مثال
یکی از همکارای ما که کار کابینت سازیش یه کم چیپه
الان یه مغازه گرفته
و کار طراحی و اجرایی کابینتای نمونشو داده به ما
حالا خودتون به بقیه ماجرا فکر کنید!
نادیا جون تنها راهش اینه که یه جایی که روکش نداره رو پیدا کنی و مغزیشو ببینی
مث پشت کار
که کابینتو زمانی که میرارن پش کار نوار شده نیست
یا سوراخی چیزی پیدا کنی
تو حالت دیگه از وزنشه که شاید برای شما خیلی راحت نباشه در کل ام دی اف از لترون سنگین تره
با اجازه رژین
و اما در مورد یو وی سوها جان همسر من خیلی قبول نداره این کارو یو وی یک روی نازک های گلاسه که چینیه و روی چوب ام دی اف میخوره و ظاهرا شبیه های گلاس میشه اما کاراییش زیاد نیست و قیمتش هم خیلی پایین تر از های گلاس در میاد معمولا بساز بفروشا واسه اینکه مشتری خونشون زیاد شه و در عین حال قیمت براشون مناسب در بیاد سفارش میدن و همسر من هم معمولا قبول نمیکنه چون میگه کاریه که خوب در نمیاد در اینده و قراره فحش بدن مردم چه کاریه واسه چول ادم الکی بزنه
آره سوها جان قیمت رو خوب میگه ولی حاضر نیت جای ماشین لباس شویی رو از متراژ کم کنه می که به جای pvcزیر ظرف شویی....
روژین جان چه جوری می شه فهمید ام دی افه یا لترون؟!!
سعی نکن متفاوت باشی...فقط خوب باش خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوته...
مرسی لیلی که اومدی کمک نظراتت رو قبول دارم.
و اما در مورد فرق لترون و ام دی اف اون دوستتون راست گفت که باید بیاد ببینه تا نبینه نمیشه فهمید چون لترون رو هم وقتی پی وی سی میکنن لبه هاشو هیچ ادم عادی نمیفهمه اما اگه بگردین یک جایی که سوراخه یا پی وی سی نداره پیدا کنین ببینین از مغزش میشه فهمید نظر من اینه که اونی که ام دی افه اینگار فشرده تره نمیتونی هیچ فضای خالی بین مغز پوبش پیدا کنی اما لترون وقتی ببینیش اینگار یک مشت مقوا و کاغذ رو یکم فشارش دادن و شده چوب و با سوزن میتونین تو محفظه های خالی چوب فرو کنین و بره تو .... لی لی کمک کن خوب تونستم توضیح بدم؟
2706