2737
2734

بگه هست خونه یا الان رفت بیرون 

بعد اینکه در حال حاضر با دختری توی رابطه هستتتتت 

خواهش میکنم یه حس ششم بگههههه اینا رووووو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اجی اقای محمد جباری ک بهش زنگ زدم کمکم میکنه؟ دیشب پرسیدم گفتی سرم درد میکنه فردا بپرس و این ...

اقای جباری بهتون کمک میکنه تا ی حدی دیروز گفتم

آقا محم دوس دارع ولی ن زیاد بیشتر وابسته کن 

دیر سین میزنه اگ پی ام بدی

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
اینو خودت میدونی خواهشا سوالای الکی نپرسین

خودم مطمئن نیستم اگه بودم نمیپرسیدم که

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740
خودم مطمئن نیستم اگه بودم نمیپرسیدم که

بخاطر احساساتت خودتو سرکوب نکن خوب تحقیق کن سریعم ب روش نیار ولی اول ی مدرکی دستت بیار 

راجب خیانتش نمیتونم چیزی حس کنم ولی این توصیه من به توعه

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
اقای جباری بهتون کمک میکنه تا ی حدی دیروز گفتم آقا محم دوس دارع ولی ن زیاد بیشتر وابسته کن  د ...

تا ی حدودی ینی با معدل ۱۸و درصدای کم اون رشته و دانشگاه میارم کمکم میکنه؟

محمد خودش بهم پیام میده؟

یا ن

از نظرش چجور دختریم

واقعا مخاد ایندش با من باشه و نمیتونه یا کلا مودیه؟

تا ی حدودی ینی با معدل ۱۸و درصدای کم اون رشته و دانشگاه میارم کمکم میکنه؟ محمد خودش بهم پیام مید ...

نمیتونم دقیق بگم شاید ی دانشگاه متفاوت بشه یا ی رشته دیگ تو همون دانشگاه

بخاطر احساساتت خودتو سرکوب نکن خوب تحقیق کن سریعم ب روش نیار ولی اول ی مدرکی دستت بیار  راجب خ ...

ممنونم عزیزم 🌷

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2706