2752
2734
عنوان

درد و دل خواهرانه

482 بازدید | 59 پست

خیلی دلم گرفته خیلی هر لحظه میزنم زیر گریه همسرم بخاطر کارش باید چهار سال بره بندر عباس حالا خودشهر بندر عباس هم نه اطرافش فکر کنم که هنوز دقیقش مشخص نیست همه میگن تو نرو دووم نمیاری من الان تهران زندگی میکنم همه میگن اونجا خیلی گرمه و کوچیک تو نمیتونی آخه من چهار سال چیکار کنم کم نیست که اگر نرم شوهرم هر ماه فقط ده روز می‌تونه بیاد تهران پیشم نمی‌دونم چیکار کنم خیلی حس بدیه خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه میگن اونجا خیلی گرمه و شرجی میگن شهر کوچیکی تو دووم نمیاری اونجا دارم میمیرم از فکر و خیال بخدا

نرفتم تاحالا اما انسان به هرچیزی زود عادت میکنه بهتره از اینکه چندسال از همسرت دور بشی اصلا خوب نیست 

به نظر من برو.شوهرتو تنها نذار.انگیزه بهش بده مطمئنش کن که اگه شرایط بدتر از اینم باشه همراهشی و واق ...

آخه همسرم هم نظرش اینکه من بمونم میگه اونجا اذیت میشین میگه من اول برم اونجا و بسنجم اگر دیدم شرایط خوب بود میبرمتون اگر نه بمونید اینجا

گرما و شرجی بودن هوا تحملش سخته یا دوری از همسرت خودت مقایسه کت ببین به جه جوابی میرسی همونو انجام ...

آخه من یه دختر دوساله هم دارم همسرم میگه نکنه اذیت بشی تنها و غریب از یه طرف هم شهر کوچیکه مثل تهران نیست افسرده نشین هزارتا حرف و فکرو خیال هست