2737
2734
عنوان

درمان تهوع در بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 162461 بازدید | 72 پست
عزیزم شماازچندوقت پیش حالت تهوع داشتی؟

با منيد؟

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
با منيد؟

بااستارترگلم.شمام مگه حالت تهوع داشتی؟شماازچندوقت شروع شد

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان شماحالت تهوعتون ازچندهفتگی شروع شد.من اللن چندروزه حالت تهوع دارم علتشونمیدونم تقریبا۱۰روزم مونده به موعدپریودم

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2731
بااستارترگلم.شمام مگه حالت تهوع داشتی؟شماازچندوقت شروع شد

من از ۶ هفتگي جنين شروع شد...

استاتر که عزيزم الان بچه ش ۷سالشه    

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
من از ۶ هفتگي جنين شروع شد... استاتر که عزيزم الان بچه ش ۷سالشه      

گلم پیام استارترروبادقت نخوندیا.نوشته هفته۶هستم🤣🤣

گلم پیام استارترروبادقت نخوندیا.نوشته هفته۶هستم🤣🤣

پيامش واسه ساله90هستش

پيامش واسه ساله90هستش

ببينيد

30دي ۹۰

2738

منم خیلی تهوع دارم😣

قبلاً گوجه فرنگی، لیموترش و خیارشور یکم حالمو بهتر میکرد

الان به اینام فکر میکنم حالم بد میشه😐

ب۶ خوردم حالتم تشدید شد، دمیترون باز یکمی بهتره😕

اگر کسی تجربه ی بهتری داره بذاره

من هفته ی ۱۱ هستم و از بس حالم بده تو حال مرگم هیچی حتی دمیترون و سرم آرومم نمیکنه  میگن تا هف ...

عزیزم منم مثل شمام.معدم دیگه زخم شده من هفته ۸هستم .میخواستم ببینم رشد جنین چی میشه این وسط؟ همش میترسم چون من هیچی نمیخورم اونم ناقص به دنیا بیاد.دارم میمیرم دیگه

من از وقتی حامله شدم خبر نداشتم حامله ام از اون موقع حالت تهوع داشتم رفتم سونو چهار هفتم بود الانم تو هفته دهم هستم حالت تهوع دارم شدید از همه چی متنفرم معده درد دارم شدید حتی از بوی یخچالم بدم میاد یه ذره که به مشامم میخوره زود بالا میارم دیگه خستم از پا افتادم شب و روزم شده حالت تهوع و استفراغ وگریه قرص و سرمم فایده نمیده دیگه خستم خدا کمکم کنه 

2706