2737
2739

وای اصلا از حموم بیام یه ربع میپوشم حس میکنم بو عرق میگیره در حالی که کاملا تمیزم

شما هم؟

چه جنسش بده

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنس ابرو بادی بدترین جنس پارچه ست 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2728
نخی بگیر  زیاد آب و عرق کاسنی بخور  بوی بدنت متعادل میشه

عرقم اصلا بو نداره

ولی ابروبادی که میپوشم اصن افتضاححححححححححححححح حس میکنم

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2740
عرقم اصلا بو نداره ولی ابروبادی که میپوشم اصن افتضاححححححححححححححح حس میکنم

از این پودر های مامی بگیر 

هم ارزون و به صرفه است هم باعث میشه بدنت بو نده

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
علاوه بر بوی بد می‌چسبه ب بدن

وای دقیقاااااااا

عرقم اصلا بو نداره ولی ابروبادی که میپوشم اصن افتضاححححححححححححححح حس میکنم

جنس پارچه ابروبادی ک گرفتی خوب نیس منم چند مدل لباس ابروبادی  دارم فقط یکیش مثل شما میشه دیگه نپوشیدمش

از این پودر های مامی بگیر  هم ارزون و به صرفه است هم باعث میشه بدنت بو نده

هر لباسی میپوشم بو وانیل میگیره

اونوقت ابروبادی که میپوشم بو چیزززززززززز

2706