2737
2734
بچه های من جفتشون کم اشتها و کم وزن هستن یک هفته پیش بردم دکتر ، دکترشون واقعا تعجب کرد که چرا اینا انقدر کم وزن هستن براشون شربت تریز اوریکس - مینادکس و بکواکتین نوشت . الان یک هفتس دارم می گردم دیوونه شدم پیدا نمی شه که نمی شه خواهشا اگه آدرسی چیزی دارین برام بزارین
کدوم شربت ها؟

عزیزم شماره داروخونه هلی منتطقه ی محل زندگیتون رو سرچ کن
لیستشون رو دربیار و زنگ بزن اسم شربت ها رو بگو
هر جا داشتن راحت برو بگیر
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
:(

الهییییییییی عزیزم
ایشالله پیدا کنی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2738
مامان نی نی جان ی شماره هست 1490 مال اطلاعات داروییه زنگ بزن بپرس
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=1&msg=ok
مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها - دستور غذا همراه با عکس ها- لطفا بیاین رای بدین
موضوع این هفته :کلم پلو
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
مامان نی نی جون داروخونه شبانه روزی پاسداران و داروخونه امید تو میدون ملت و طالقانی رو هم بزنگ

, ۲۲۵۸۸۵۴۵-۲۲۵۸۸۵۲۲ پاسداران

* داروخانه شبانه روزی نمونه طالقانی

خیابان شریعتی ، نرسیده به میدان قدس
تلفن : 22230588

داروخانه امید(ملت سابق) 22514777

عزیزم این لیست رو هم ببین
http://shahdaracaspian.ir/?g=2201
2706