2737
2739
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478290 بازدید | 2084 پست
سلام نگار جون خسته نباشی خانومی ************ من توی آرایش کردن خودم ماهرم اما با درست کردن موهام مشکل دارم یعنی اصلن یاد ندارم موهامو درست کنم می تونی تو این زمینه راهنماییم کنی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام به همه مامانای باذوق
نگارخانم اگه میشه منم راهنمایی کنیدایا راهی وجود داره

رژیم می گیرم صورتم زودتر از بدنم اب میشه و من صورتم خیلی کوچولو میشه و این اصلا به من نمیاد
چکار کنم که کمتر این اتفاق بیفته/؟و پوست من گندمی موهام رو چه رنگی بزنم؟ واز رژ گونه چه رنگی استفاده کنم؟
یه دنیا ممنون
عزیزم تو اون سایتى که بالا معرفى کردم برى اطلاعات خوبى دستگیرت میشه
میتونى سوالتو اونجا بپرسى جواب میده
یه آرایشگر حرفه اییه تو لندن
من زییاد بلد نیستم اونقدرا...یعنى تا حدى
2738
شکیبا جون مییشه برای تیرگی زیر چشم یه کرم ارایشی و یه کرم دور چشم خوب توصیه کنی ؟

من رنگ پوستم برنزه اس می تونی کمکم کنی که از چه رنگ لوازم ارایشی بیشتر استفاده کنم

سایه چشم -رژگونه - رژ لب- کرم پودر و پنکیک ؟؟؟/
سلام.به همه خانومای با سلیقه.اگه مییشه مارک کرم پودر خوب و بادوام رو هم بگید.
در مورد ارایش مو هم راهنمایی کنید.فکر کنم تو زیبایی خیلی تاثیر میزاره.البته کارای راحت برای مبتدیها.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
سلام به همه مامانا.....من خودم اریش کردن رو دوست دارم.اکثر مرد ها هم ارایش رو دوست دارن اما اگه بخوایم هر روز ارایش کنیم پوستمون به مرور خراب میشه...و از ریخت میوفته.....مواد ارایشی هم که همه تقلبی شدن.........دیگه نمیدونم
سلام به همه مامانا.....من خودم اریش کردن رو دوست دارم.اکثر مرد ها هم ارایش رو دوست دارن اما اگه بخوایم هر روز ارایش کنیم پوستمون به مرور خراب میشه...و از ریخت میوفته.....مواد ارایشی هم که همه تقلبی شدن.........دیگه نمیدونم
کاملا با hosnaa موافقم .فقط اخلاق بسیار خوش و داشتن زبان شیرین.

ارایش به جای خود .اما من تجربه کردم با زبون شیرین و بلا ملای افسار این مردا رو میشه دست گرفت.

دوم اینکه با غر غر کردن و دستور دادن هیچ کاری انجام نمیشه.هر لباس و ارایش و غذای که میخوان درست کنید

حتی اگر دوست ندارید.ای خوششون میاد خیلیم به چشم دارن.این بود تجربیات من.
سلام ببخشید که دیر اومدم اینجا...............سوال یاسی جون..............اگه دور چشمت تیرس حتما ماسک خیار بزار رو چشمت در ضمن زیاد چشماتو نمال برای دور چشم بهتره اگه میخواین مهمونی شرکت کنید از کاموفلاژ B3استفاده کنید مارک گریماس از همشون بهتره و چون گیاهیه آسیبی به پوست نمیزنه ولی برای دور چشم مصرف روزانه نیوا هم کرم دور چشم سبک داره که خیلی عالیه هر شب و صبح استفاده کن...............برای پوستت که برونزه همیشه سعی کن رژ گونه رو روشن انتخاب کنی مثلا صورتی یا گلبهی تا پوستت روشنتر بشه .............سایه چشم هم اگه چشمات پف داره ودورش تیرگی زیاد داره ریز اگه هست روشن کار کن وچون رنگ پوستت برنزه تقریبا تمام رنگا بهت میاد
جواب سوال افسون ..................عزیزم من خودم بجای کرم پودر از کیک میکاب استفاده میکنم چون پوستم چربه وکیک میکاب یکی از لوازمی هستش که هم سبک هست هم اینکه با پد خیس زده میشه ولی اگه معمولیشو میخوای مارک luxery ومارک دیسل وvovخوبه پوشش دهیش هم عالیه
2706