2752
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478364 بازدید | 2084 پست
در مورد مو شما میتونید با بیگودی یا بابلیس به موهای خودتون موج بذین والبته قبلش ژل بزنید که حالت بگیره من همیشه موهامو خورد کوتاه میکنم کسانی که پیشونی بلند دارن حتما باید موهاشونو خورد کنن وجلوی پیشونیشون بریزن تا زیباتر بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکیبا جان من صورتم سفید متمایل به زرده البته بیشتر سفید...دوست دارم توی مهمونیها یک آرایش ساده ولی جذاب داشته باشم آرایش غلیظ را دوست ندارم.میخوام یه کرم پودر (لطفا بگو چه رنگی بخرم)و رژگونه و سایه(سایه ای که به هر رنگ و لباسی بیاد) بخرم که برای پوست ضرر نداشته باشه ....میخواستم راهنماییم کنی....راستی پنج شنبه هم عروسی دعوتم اگه زحمت نیست زود بگو که برم بخرم در ضمن اگه میشه بگو از کجا بخرم که اصل باشه........منوچهری خوبه؟/؟/اینم میخواستم بپرسم که این کاموفلاژ B3 کرم پودره؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers
2731
سلام صنم جون..................درمورد کرم پودر مارکشو بخوای که آرایش جذاب ودر عین حال ساده داشته باشی بهت کیک میکاپ گریماس رو که 17 تومن هستش وبا پد خیس زده میشه توصیه میکنم شماره1006 این کیک میکاپ کار همون کرم پودر رو انجام میده ولی با این تفاوت که هم بصرفه هستش هم اینکه چرب نیست وروی صورت نمیماسه.........در مورد رژ هم اگه آرایش خیلی ملایم دوست داری داشته باشی رژ و مداد دور لبتو حتما همرنگ بگیر به نطرم صورتی پررنگ بهت خیلی بیاد ولی اگه میخوای کمتر باشه صورتی کم رنگ بگیر برای رژ مارکه اتود البته مات باشه نه براق چون رژ براق زیاد جالب به نظر نمیاد تو آرایش های کم ........البته اگه میخوای هزینت کمتر بشه مارکه مای هم جالبه من که خیلی راضیم ...........برای رژ ژونه بهتر دو رنگ بخری قهوه ای روشن وصورتی روشن اول قهوه ای رو از زیر بزن وگونتو حالت دار کن بعدش از روش خیلی ملایم صورتی رو بزن................سایه چشم هم به نطرم دودی خیلی بهت بیاد البته سایه غلیظی هست ولی میتونی با توجه به رنگ لباست یه سایه خیلی کمرنگ دور چشمات بزنی البته به صورت حاله باشه......برای پنکیک هم که با توجه به رنگ پوستت انتخاب کن من همه جور پنکیک استفاده کردم ولی ناتالی با توجه به قیمته پایینی که داره کاراییش فوق العادس ولی لاکورد هم بد نیست خیلی خوبه ولی به صرفه نیست..................در مورد جای خرید هم کالای گریماس رو حتما با نشان گریماس بخر البته من نمیدونم تو تهران کجاها میفروشن ولی فکر کنم منوچهری هم داشته باشه ...............در مورد اون محصولی هم که گفتی نه چیزی نمیدونم وبرای اولین بار تو نینی سایت دیدم ...............ودر مورد سوال آخر بهتر همیشه روی رچ لب یه برق لب خوشرنگ ومتناسب با رژ بزنید من مارکه بل رو برای برق لب توصیه میکنم
آهان در مورد کاموفلاژ پرسیده بودی اونم یکی از محصولات گریماس هستش که تو ظرفهای خیلی کوچیک وکرم پودر که نمیشه گفت ولی برای پوستهای خیلی داغون وگریم سینمایی کاربرد هم داره ولی کاربرد اصلیش برای دور چشم وتیرگیهاس
در ضمن سالی جان برای پوشوندن جوش وجای جوش بهترین چیز که اونو درمان میکنه استفاده از ماسک خیار هست خیار رو رنده کن و 20 دقیقه رو پوستت بزار بمونه بعدش عسل رو استفاده کن ............در ضمن بعد از اصلاح هم بهتره از سفیده تخم مرغ استفاده کنی ......................گاهی هم صورتتو با شیر بشور..............اگه اینکارو کنی بعد از مدتی نیازی به کرمپودر نخواهی داشت