2733
2739
عنوان

خاطرات وتجربیات شیرین پس ازسقط 2

| مشاهده متن کامل بحث + 267890 بازدید | 34008 پست
حالامن برعکس شمابودم بمن کلومیفن وامپول گونادوتروپین داد قرارشدروز13پری برم ای یو ای کنم. که بخاطر جابجایی خونه روزسیزدهم نرفتم. برای سونو بادوتااقدام باردارشدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام این Factor V Leiden چیست , cd16,cd16+cd56باید چند باشن ممنون جواب بدین
من اگر نقاش بودم ، کربلا را می کشیدم ، یک بیابان سرخ لاله ، نینوا را می کشیدم ، دشتی از گلهای پرپر ، نقشی از حلقوم و خنجر نقشی از عباس حیدر ، اشکی از طفلان زینب ، منظر نور هدایت کربلا را می کشیدم السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
سلام ممنون همتا جونم ان شاالله به زودی سارینای گل رو بغل بگیری سالم و صالح.. همتا جان ویزیتش چنده؟ و آیا دستگاه سونو دارن ایشون؟ منو ببخش که سوال می پرسم زیاد
" آنچه خدا خواست همان می شود "
2740
سلام دوستای خوبم. چه خبر؟ من دو هفته استراحت مطلق بودم به خاطر لکه بینی. الانم اومدم سر کار استعفا بدم بشینم توی خونه. خیلی برام دعا کنید.
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
سلام دوستان من ۳۱فروردین کورتاژشدم پسرم تو ۱۶هفتگی داخل رحمم مرده بود بدون دلیل الان خداروشکر حاملم و تو ۷هفنه هستم دکتر برام کلی دارو وامپول نوشته جرات استفادش رو ندارم میترسم برای جنین بد باشه
سلام شاکیرا جان. مبارک باشه بارداریت. چه داروهایی داده؟ علتش چی بود آخه؟
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
مارال و نیلو در چه حالید؟ بقیه بچه ها کجان؟ فقط همتا میاد از بچه های قدیمی
درسته همتا جونم. عزیزم راستی خیلی دعامون کن. زایمانت به سلامتی نزدیکه. سر زایمانت یاد ما هم باش
2706