2733
2739
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30664 بازدید | 548 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان کسی تازگی پیش این خانم دکتر رفته؟؟

من سابقه زایمان زودرس دارم و یه سری مشکلات دیگه

و البته باز به خاطر شرایطم دکتر راه دور نمیتونم برم

خانم دکتر اخلاق نجات خیلی به من نزدیکه 

به نظرتون برای شرایط من خوبه ؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
دوستان کسی تازگی پیش این خانم دکتر رفته؟؟ من سابقه زایمان زودرس دارم و یه سری مشکلات دیگه و البته ...

به نظر من شک نکن به کارشون خیلی عالی هستن ایشون میتونین یکبار برید از نزدیک ببینی متوجه میشی من که خیلی دوست دارم خانم دکتر رو بس که ماهه 

به نظر من شک نکن به کارشون خیلی عالی هستن ایشون میتونین یکبار برید از نزدیک ببینی متوجه میشی من که خ ...

پیششون رفتم یه بار

واسه پاپ اسمیر

برخوردشون عالی بود

فقط در مورد تخصصشون خواستم بدونم 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2738
پیششون رفتم یه بار واسه پاپ اسمیر برخوردشون عالی بود فقط در مورد تخصصشون خواستم بدونم

چندتا از آشناهای ما که تجربه سقط داشتن یا باردار نمیشدن رفتن پیششون نتیجه گرفتن و الان خداروشکر بچه دارن

چندتا از آشناهای ما که تجربه سقط داشتن یا باردار نمیشدن رفتن پیششون نتیجه گرفتن و الان خداروشکر بچه ...

ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز

راستش میخواستم‌پیش معینی برم 

خیلی مسیرش برام‌دوره

و البته خیلی معطلی داره

منم وضعیت خیلی اوکی ندارم که بتونم این همه مدت رو تحمل کنم و تو‌ماشین بشینم و اونجا هم تو مطب دو سه ساعت معطل شم 

دنبال یه دکتر هستم‌نزدیک باشه

دکتر اخلاق نجات بهمون نزدیکه

توکل برخدا یه جلسه میرم‌پیششون ایشاله که خوب باشه و تا اخر پیششون برم 

ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز راستش میخواستم‌پیش معینی برم  خیلی مسیرش برام‌دوره  و ...

خواهش میکنم عزیزم راستش من هرموقع رفتم خیلی معطل نشدم و اینم بگم خانم دکتر تک تک ویزیت میکنن که خودش حسن بزرگیه .چون اکثر دکترا دو سه نفر باهم ویزیت میکنن

من سال ۹۱ زیر نظرشون بودم تا ۹۲ دخترم بدنیا اومد.فووووق العاده مهربان دلسوز صبور انساااان هرچی بگم کم گفتم.اصلا مغرور نیست مثل یه دوست یا مادره. واقعااا دوستش دارم. روز زایمان طبیعیم زود اومد پیشم باهام بود و ورزش میکرد باهام،شوخی میکرد قوت قلب میداد تا لحظه اخر پیشم بود و همه کار واسم انجام داد تا یه زایمان طبیعی خوب داشته باشم

بهترین روز زندگیمو ایشون بخواست خدا رقم زد.وظیفم بود شناختمو از ایشون بگم تا به کسایی که قصد بارداری دارن کمک کنم بتونم دزست انتخاب کنم.

خودم هم الان قصد بارداری دارم و مجدد میرم پیش ایشون. خدا خیرشون بده و واسشون ارزوی سلامتی میکنم

خدایا ممنونم ازت که خیر و برکت و شادی و آرامش و "نعمت شاکر بودن" رو به من عطا کردی ♥♥♥ خدا عاششششقتم♥♥♥

سلام خانما منم میخوام نظرمو تو تاپیک بسار عالی و کاملتون عنوان کنم. من سال ۹۱با خانم دکتر توی بیمارستان نجمیه زایمان طبیعی داشتم بی نهایت بی نهایت بی نهایت راضی بودم از همه چی و الان هم باردار تحت نظر ایشون هستم و بسیار خانم دکتر خوش اخلاق مسئولیت پذیر و با انصافیه خدا خیرش بده انقدری راضیم که هر ماه از اول بارداری از فردیس کرج میرم مطب شمشیری برای ویزیت انقدر مهربونو ماهه که دلم براش تنگ میشه عاشقشم . در ضمن ناباروری ۱۱ساله خواهر منو درمان کردن دوتا خواهرام سزارین داشتن پیششون راضی بودن من طبیعی بودم راضی بودم دوستم طبیعی بود راضی بود همکارم طبیعی بود راضی بود جاریام سزارین بودن راضی بودن خیلی چیره دست و ماهر و دلسوزه . خدا روزی هزار مرتبه خیرش بده چه تو بیمارستان دولتی چه خصوصی براش فرقی نمیکنه از جون و دل مایه میذاره ادم احساس میکنه مادر ادم کنارشه انقدر دلسوزه .اول شهریور باهاشون زایمان طبیعی دارم به امید خدا. اشنایی کل خانواده و دوست و همکار و فامیلای ما با خانم دکتر ۷سالس. با هیال راحت برید از نزدیک خودتون ببینید

به نظر من شک نکن به کارشون خیلی عالی هستن ایشون میتونین یکبار برید از نزدیک ببینی متوجه میشی من که خ ...

سلام عزيزم 

ممكنه بگيد شكمتون بعد از سزارين زود جنع شد يا موند براتون؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2706