2733
2739
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30581 بازدید | 548 پست
سلام خانما منم میخوام نظرمو تو تاپیک بسار عالی و کاملتون عنوان کنم. من سال ۹۱با خانم دکتر توی بیمارس ...

سلام عزیزم
شما میدونی تو مطب کارتخوان داره یا نه؟؟؟
هزینه ویزیتش چقدره؟
امروز وقت دارم برم مطب شمشیری 

خدای خوبم سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ، من دوسال و نیم پیش پیش ایشون زایمان کردم ، اولا که تو مطبشون چه وقت بگیری چه نگیری کلی علاف میشی حداقل یک ساعت باید منتظر بمونی و بعضا بایستی . دوما روز زایمان من که خودشون تشخیص دادن باید سزارین بشم چون همسرم باهاشون یکی دوبار تماس گرفته بودن که بگه من تو بیمارستانم ، تواتاق عمل درست قبل از عمل چنان با تندی و دادو بیداد با من حرف زد که چرا شوهرت به من زنگ زده اشتباه کردم شماره مو دادم بهت و ... طوری که تمام پرستارا و دکترهای اتاق عمل گفتن واااای چه بداخلاق خدا به روت رحم کنه 😢 یعنی چیزی نمونده بود زار زار بزنم زیر گریه استرس کل وجودم رو گرفت که بلایی سرم نیاره 😕 بعدم فوری عملشو انجام داد و رفت هنوز به ریکاوری نرسیده گفتن خوتریزی داری باید پانسمان عوض بشه همون لحظه بهش زنگ زدن اما از بیمارستان رفته بود . من به شخصه بسیار پشیمون شدم از انتخابم و هیچ وقت به خاطر اون حجم استرسی که بهم وارد کرد و اون طرز برخورد نمیبخشمش

مرضیه فرشته جان یه مطبم تو شمشیری دارن

سلام عزیزم من تازه با این دکتر از همین تاپیک آشنا شدم مطب مهرآباد برام راحت تره شما میدونین چه ساعتی اونجاست و همون روز نوبت میدن

آخه الان زنگ زدم اپراتور گفت یک شنبه و سه شنبه از 3تا8زنگ بزنید 

یعنی فردا زنگ بزنم همون فردا نوبت میده 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2728
ادرس مطب شمشیری و شماره مطب و روزایی ک ویزیت میکنن برام میفرستید.خیلی ممنون...

مهراباد جنوبی خیابان شمشیری بین مخابرات و مسجد روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱ تا ۶ غروب ویزیت میکنن اگر خواستین برین ساعت ۱۲:۳۰منشی هست برای نوبت دهی

سلام لیدا هستم مامان آرین، خواستم از خانوم دکتر مهربونم تشکر  کنم واقعا عالی منو عمل کردن جاش خیلی کم مونده اصلا معلوم نیس، من خیلی عمل سختی داشتم به خاطر اینکه جفتم چسبیده بود به رحمم، وایشون کارشون رو عالی انجام دادن، 😘😘😘😘۴شهریور ۹۹پسر خوشگلم به دنیا اومدن توسط خانوم دکتر منیره اخلاق نجات، چون اونموقع به خودم قول داده بودم اگه خوب عملم کنن و راضی باشم میام نی نی سایت و به بقیه میگم الان وقت کردم و با شما درمیون گذاشتم با آرزوی سلامتی و زایمان خوب برای همه مامانایه مهربون، روزتونم مبارک باشه 😘😘😘😍😍😍😍💐🌷🌺🌹🌼🌸

2740