2737
2734
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30664 بازدید | 548 پست
روزهای زوج فکر کنم 8 تا 10 صبح ولنجک هستن اینم شمارش 22417541
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. خدایا ممنون به خاطر هدیه آسمونی که بهمون دادی، خودت پناهش باش. *خدایا همسرم و دخترم به خودت سپردم*
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام صبح همگی بخیر ماری جان به انتخاب تبریک می گم شک نکن که دکتر بسیار خوبی رو داری انتخاب می کنی عااااااااااااالی مهربون صبور با دقت همه چی تموم
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
سلام به همگی... من این تاپیک رو خیلی اتفاقی دیروز پیدا کردم. دکترم هم تا الان محسن معینی بود. ماشالا اینقدر خوب و کامل توضیح دادین که سریع زنگ زدم واسه امروز از خانم دکتر وقت گرفتم... واقعا خیلی عالی هستن... ممنون که خیلی کامل در مورد همه چیز توضیح دادین. منم قرار شد تا هفته ۳۸ صبر کنم تا خودشون تصمیم بگیرن واسه زایمان.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
سلام دوستان.کاش یکی باایشون زایمان طبیعی داشتن درباره زایمان طبیعیشونم مینوشتین.همه سز شدین اخه. یعنی بخیه طبیعی رو هم مثل سزارین که انقدر راضی بودید عالی میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشبختی یعنی اینکه راضی باشی به رضای خدا وقتی مطمینی خدا بهترین ها رو برات مهیا کرده......معجزه زندگیم الان تو بغلمه.خدایا شکرت.
سلام مرضیه فرشته جان یکی از مادرها باهاشون زایمان طبیعی داشت خاطره زایمانش رو نوشته بود خیلی راضی بود منم توی مطب خانم دکتر با یه خانمی آشنا شدم که زایمان طبیعی باهاشون داشته خیلی راضی بود میگفت بخیه هامو یه دکتر دیگه دیده خیلی تعریف کرده که تمیز زده شده
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
ممنون میتی جان.مسلما وقتی رو شکم انقدر تمیز کار میکنن کلا کارشون تمیزه.مطبشون برای من متاسفانه دوره.من جنوب تهرانم.اما خیلی دوس دارم برم پیششون.حداقل ماه اخر برای زایمان
خوشبختی یعنی اینکه راضی باشی به رضای خدا وقتی مطمینی خدا بهترین ها رو برات مهیا کرده......معجزه زندگیم الان تو بغلمه.خدایا شکرت.
مرضیه فرشته جان یه مطبم تو شمشیری دارن
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. خدایا ممنون به خاطر هدیه آسمونی که بهمون دادی، خودت پناهش باش. *خدایا همسرم و دخترم به خودت سپردم*
2740
من مطب شمشیری رو 21دی رفتم راستش خیلی تند تند صحبت میکردن و من خیلی از سوالایی رو که حتی نوشته بودم یادم رفت ازشون بپرسم به منم گفتن هفته 38 معاینه میکنن و نظر میدن درخصوص نوع زایمان گفتم طبیعی میخوام و شجاعتم رو تحسین کردن گفتن همسرم هم میتونه کنارم باشه و بهمن رو مناسب میدونن اما متاسفانه اپیدورال نمیکنن و همین باعث شده مردد بشم و همسرم میگه بگرد یه دکتری پیدا کن که اپیدورالت بکنه من خیلی دلم طبیعی میخواد اما دو روز پیش خواهرم طبیعی زایمان کرد و میگه خریت محضه و دردش زیاده من دلم میخواد طبیعی بدون درد رو امتحان کنم و یه خاطره خوب از زایمانم تو ذهن خودم و همسرم بمونه
واقعا یه مطبم تو شمشیری دارن؟؟؟؟؟؟؟چه خوب. بوس بوس جان خودتو با کسی مقایسه نکن.شاید خواهرت از لحاظ فیزیکی با شما فرق داشته باشه.شاید استانه تحمل دردش کم باشه.
ممنون میتی عزیز و بوس بوس جون.تا ببینیم خدا چی میخواد. الان درباره بیمارستان مردد هستم.بهمن رو انتخاب کردم اما یه عده ناراضی هستن.تو همین تاپیک دوتا مامان به فاصله یک روز بهمن زایمان کردن یکی راضی و یکی ناراضی.
مرضیه جان اتفاقا من جلسه ای آخری که پیشش رفتم ازش در مورد همین مسئله پرسیدم گفت اگه طبیعی باشه که خدا و من و تو هستیم ولی اگر سزارین باشه وقتت رو دیرتر میندازم معمولا اول صبح همه واسه زایمان میان شلوغه
2706