2733
2734
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30784 بازدید | 548 پست
سلام یلدا جان شک نکن که بهترین انتخاب رو انجام دادی خانم دکتر خیلی ماهه ایشون خیلی دکتر متعهد و با اخلاقیه
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
خداروشکر انشاالله که دوران بارداری خوبی داشته باشی و به سلامت نی نی خوشگلا رو بغل کنی
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
استفاده از کدام مواد آرایشی در بارداری خطرناک است ؟ دوران بارداری برای هر خانمی جزء حساس‌ترین دوران‌ها است، دورانی که مادر برای حفظ سلامت خود و جنینش باید تا حد ممکن احتیاط‌های لازم را به خرج دهد و از هرچیز مشکوکی دوری کند. آرایش و استفاده از محصولات پوست و مو و ایمنی آنها یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در این دوران است، اینکه از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و چه محصولاتی را نباید به کار ببرند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها سراغ رهنمودهای دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو رفتیم تا باتوجه به توصیه‌های او خانم‌های باردار در این دوران با اطمینان بیشتری از روش‌های زیبایی استفاده کنند. هر ضدآفتابی استفاده نکنید در دوران بارداری بهتر است حتی برای انتخاب ضد آفتاب خود نیز دقت بیشتری به خرج دهید و تا جایی که ممکن است سراغ ضدآفتاب‌های شیمیایی نروید تا مواد شیمیایی کمتری جذب پوستتان شود و درنتیجه خطر کمتری هم متوجه جنینتان شود. بهترین انتخاب؛ ضدآفتاب‌های. . . ادامه...
2731
سلام به همه عزیزان من چهارماهمه و تصمیم گرفتم دکترمو عوض کنم از تعریفهایی که از دکتر کردید یه جورایی تحریک شدم که پیشش برم فقط دو تا سوال: ایشون طبیعی بعد از سزارین هم انجام میدن؟ و اینکه ادرس مطب ولنجکشونو لطف میکنید؟
سوال داشتی بازم بپرس گلم هروقت بتونم میام می خونم و جواب میدم. نه دستمزد جدا نگرفت. خودشو منشی که چی ...

عزیزم هستی من ازتون سوال دارم ❤️

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
جانم عزیزم در خدمتم 

سلام عزیزم، شما پیش خانم دکتر اخلاق نجات زایمان داشتید؟؟

راضی بودید؟؟ طبیعی یا سزارین؟؟

می دونید ایشون تعیین جنسیتم با روز تخمک گذارز رو قبول دارن یا نه؟؟؟

سلام عزیزم، شما پیش خانم دکتر اخلاق نجات زایمان داشتید؟؟ راضی بودید؟؟ طبیعی یا سزارین؟؟ می دونید ا ...

من سزارین بودم همه چیز عالی بود که حتی با وجود سختی بچه داری بعضی وقتا دوست دارم اون روز برام تکرار شه اخلاقشون و کارشون حرف نداره واقعا مثل یه مادر دلسوز هستن بعد از عمل هم شکم منو فشار ندادن مگه تو اتاق عمل که اونم متوجه نشدم تعیین جنسیت نمیدونم انجام میدن یا نه آهان پول جدا هم اصلا نمیگیرن بازم سوالی داشتین بپرسین جواب میدم اگه الان کوچولوم نذاشت صبح حتما جواب میدم

من سزارین بودم همه چیز عالی بود که حتی با وجود سختی بچه داری بعضی وقتا دوست دارم اون روز برام تکرار ...

خیلی ممنونم از جوابتون ❤️

2706