2733
2734
عنوان

نی نی تو راهه

| مشاهده متن کامل بحث + 8077 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام رویای مهربونم ما هم خونمون یه خوابه هست ولی خوابش بزرگه و من هم برای پسرم فقط تخت و کمد گرفتم و بوفه و دکور نداشت فقط یه اشتباهی کردیم و تخت نوزاد گرفتیم یعنی با قد 100 که تا دو سالگی هست و خیلی زود و تقریبا بدون استفاده کوچیکش شد...و دوباره یکی دیگه و به همون رنگ و مدل ولی سایز بزرگتر یعنی طول 135 که تا تقریبا 8 سالگی میشه براش خریدیم و به شما هم پیشنهاد میکنم به خاطر کمبود جا اشتباه مارو نکنین و از اول همون سایز تشک 70 در 135 رو بخرین ایشالا نی نی به سلامتی به دنیا بیاد و زندگیتون هم شیرینتر از عسل باشه راستی لباس و وسایل رو ما تکمیل گرفتیم ولی نه دیگه تا سن 7 سالگی که بعضی جاها مرسومه!!!...به نطرم همون برای 6 ماه اول براش لباس بخرین کافیه و بقیشو یواش یواش بعدا بگیرین تو لباس ها بادی از همه بیشتر برای پسر من کاربرد داشت و پیشنهاد میکنم از همه بیشتر رو بادی خونگی و حتی نمونه های خوشگلترش برای بیرون تمرکز کنین چون واسه نوزاد که همش تو بغل لباساش نامرتب میشه بادی خیلی مرتب و شیکه... و درمورد اسباب بازی هم من خیییلی عروسک پولیشی داشتم و اصلا سمت خرید عروسک نرفتم و براش بیشتر از این ست های جغجغه و عروسک های فشاری بوقی خریدیم و ماشین و توپ و ....ولی در حد کودکانه نه از این کنترل دارها و اسباب بازی هایی که بچه های کوچیک نمیتونن استفاده کنن و فقط باید تو کمدشون بهش نگاه کنن!! این تخت های پارک هم که مامان عزیز گفتن خیلی مناسبه...البته من نتونستم پسرمو از خودم جدا کنم و تا تموم شدن مدت شیر دهی تو تختمون بود.... رو لباس بیرون تا سن 6 ماهگی زیاد تمرکز نکنین چون نوزاد خیییلی زود سایزش عوض میشه و کلی از لباسای نوزادی و شیک پسر من بدون پوشیدن تو کمدش مون و شما این اشتباهو تکرار نکنین... مبارک باشه عزیزم
سلام رویا جون تبریک فراوان میگم عزیزم ایشالا به سلامتی نی نی کوچولوت به دنیا بیاد در مورد یک خوابه بودن اتاق ،خونه خواهرمنم یه خوابه هست سیسمونی دخترشو تو سالن خونشون چید و با پلکسی پنل ها جدا کرد اینطوری هم خوشگل دیده میشه و هم فضای سالن اتاق خواب نوزاد نمیشه https://www.google.com/search?q=%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D8%AF+%D9%BE%D9%86%D9%84&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=FBPyU_iJCMnQ7AaUtIGABA&ved=0CCkQsAQ&biw=1366&bih=631#facrc=_&imgdii=_&imgrc=dZeM_p09Bolj3M%253A%3BBZATdhCM5NvjsM%3Bhttp%253A%252F%252Fniazsamaneh.com%252Fuploads%252FUsers%252Faradpanel%252Farad%252520panel%252520plexi%252520%2820%29.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Fniazsamaneh.com%252Fuser%252Fgallery.aspx%253FCID%253D168%2526Uid%253D1453%3B650%3B488
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
2731
اینم سایتش http://www.tfa-co.com/?cat=12 پلکسی های ترک گرون درمیاد دونه ای 15000 ولی ایرانی هاش که برا شرکت آراد پنل هست دونه ای 5000 تومن میشه بسته به فضای سالنت تعدادش رو خودت تعیین میکنی سایز هر پلکسی 25 *25 سانت هستش از ترکیب رنگهای مختلف هم میتونی استفاده کنی بر حسب جنسیت بچه یا دکوراسیون سالنت اینکه رنگ مبل هات چطوره و ...
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
رویا جون در هر صورت هرکاری میخوای بکنی بذار بعد سه چهار ماهگی کار منو نکن من مگه میتونستم یجا بشینم انقدر اینور و اونور رفتم سه ماه اول خیلی مهمه و بیشترین مراقبت رو میخواد و آرامش هروقت میری حموم غسل صبر بکن و برای نینی تو شکم زیاد والعصر بخون
منم بامریم جون درباره بادی موافقم منم تا6ماهگی لباس گرفتم بادی هم خیلی خوبه بچه روکه بغل میکنی پهلوش معلوم نمیشه خیلی خوبه من معمولالباس خونگیپسرمومارک میگیرم چون خوب میمونه مار هم بی سیسی واشور وبه اوران به اوران عالیههههههه تاپ لاین بعدپوشک بچه یه چیزیه که ازکل سیسمونی وجهیزیه هم مهمتره من الان بااستفاده ازمای بیبی که بچموزخم کرد ومولفیکس اوایل خوبه ولی به اگه زیاداستفاده کنیم جوش میزنه لای پاش وایوی بیبی اصلاخوب نیست کانفی خیلی سنگینه بادوتاجیش پرمیشه مرسی رودست میزنی احساس میکنی نم داده احساس خیسی میکنی هاگیز خوبه البته ترکه ویکم قیمتش بالا ولی جان ب ب عالیهههههههههه ترکه توبسته های 60 تایی من شهرخودم میخرم 50 ولی مادرم تهران خرید38 تومان حتمااونجاارزون تره رویاجون به نظرم خیلی هم باصرفه هست من جان ب ب وگاهی که میدونم خراب کاری داره مولفیکس میبندم ایرانی هاروبایدزودعوض کردچون بادوتاجیش گلوله واویزون میشه ولی خارجی هارومدت بیشتری میتونی استفاده لباس هم توهرسایز3 دست به نظرم کافیه 3دست هردست شامل بادی.شلوار.بلوزیقه فرشته ازاونایی که بغلش دکمه داره چون تعویض برات خیلی راحت تره چون سروگردنش اوایل شله .دست کش باهردست بگیرچون خودشوچنگ میزنه باتوجه به گرم بودن اونجاکلا فکرنکنم احتیاج باشه یه دست سایز0بگیربرای بیمارستان تالباس اندازش باشه وتوتنش اویزون نشه وخوشکل بشه بقیه رومیتونی از1.2.3.4بگیرینمیدونم بدردت میخوره یانه خودم دربه دراین اطلاعات بودم وتاتجربه نکردم نفهمیدم موفق باشی
برای موفقیت پسرم توزندگیش یه صلوات بفرست ممنونتم
کلاه فکرنکنم بدردت بخوره چون اونجاگرمه ولی اگه کولرروشن میکنی حتمابگیر الهیییی دوباره هوس کردم یکی بیارم انقدرکیف میده این خریدسیسمونی انشالا خداقسمت همه منتظرا بکنه امیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینن
برای موفقیت پسرم توزندگیش یه صلوات بفرست ممنونتم
رویا جون منم با مریم و ماه مهر موافقم..در مورد پوشک هم کاملا با ماه مهر موافقم .مولفیکس ایرانی اولش خیلی خوب ولی بعد 6 ماه حساسیت بسیار شدید زد دخترم و باز هم چند بار دیگه امتحان کردم که همینطور بود.هاگیز و جان ببه بهترین و به صرف ترینه .
رویا منم جا ندارم . اینو ببین . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=940141&postID=36823279
🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
دخترا م...از حضور گرمتون ممنونم گلسا جان واقعا آفرین گرچه خوب کلا خرید یه کاریه که لذتش خیلیه به خصوص سیسمونی و ... من چند شب گیش از دست شوهرم شاکی بودم و چون وقتش نبود تلاشی برای اثبات حرفم نکردم مثلا میگفت کریر و صندلی غذا و کالسکه و تخت گارک کاملا به درد نخوره دلیلشم همون داشتن ماشین و کمبود جا تو خونه میدونست ... و میگفت با خودمون میخوابه رو تخت و نهایت یه دراور میگیریم و ...چندتا دست لباس خوب بچه اولمه و خیلی تو ذوقم خورد اما الان میبینم شما هم فقط ملزومات رو خریدی و راضی هستی در صورتی که شرایطشم داشتی من از اون پلکسیا خوشم اومد که ماریای عزیزم برام لینکشو گذاشته بود...فکر میکنم یه بخش از سالن رو با اینا جدا کنم و یه تخت و یه کمد بگیرم اونم جمع و جور و تو دل هم که بازم جا نگیره...و همون تیکه رو هم تزیین کنم... راستش من اصلا واسه لباس نگران نیسم ...چون مامانم اینا خودشون برام تهیه میکنن...
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم
2706