2737
2739
عنوان

نی نی تو راهه

| مشاهده متن کامل بحث + 8073 بازدید | 229 پست
لاوین عزیزم سلام اولا من دعاا میکنم زوده زود دفاع کنی از ته قلبم.. من راستش منظورتو متوجه نشدم که برای بارداری چه اقدامی باید کرد دقیقا ...؟؟؟؟ اما شاید این ها جواب سوالتتو بده.اگر تمام ویتامین ها و پروتیین های دنیا رو بخوری ..اگر بهترین استراحت ها و مراقبت ها رو داشته باشی اما روحیه نداشته باشی و با همسرت به توافق نرسیده باشی هیچ لذتی نمیبری. این سوالتو باز کن تا بچه ها کمک کنن تو نظر دادن به من بعدش اینکه شاید باورت نشه..گاهی میرم و خاطره زایمانمو میخونم و خودمم اشک میریزم از یاداوری اون خاطرات اما وقتی دختر نازنینمو میبینم کنارمه و داره شیرین کاری میکنه لبخندی به پهنای صورتم میشینه خدا به من ببخشدش حتما نی نی رو بیار..بعد جنس زندگیتو لمس کن..ببین چه تغییراتی ایجاد میشه...چه لذتی میبری...من الان همش میگم قبل از دخترم چه زندگی میکردم اصلا... در مورد ت ل گ رام باور کن از عهده ش برنمیام یعنی گروه بزنیم به سمت چت خصوصی کشیده میشه.اصلا نمیتونم مدیریتش کنم وگرنه حتما اینکارو میکردم دیگه دیگه اینکه ممنونم ک هستی
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم
آخ مری مری جونم تو خودت تاج سری دختر خوب چشم شماره تو برام بذار اینم لینک تاپیکی که اونجام http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1078474&T=&postID=53088279 البته زیاد فعال نیستم اما خوب بازم خوبه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=847287&T=%D9%88%D9%86%D9%88%D8%B3_%D9%85%D8%B1%D9%8A%D8%AE_%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_&postID=53088153اینجا هم هستم
2731
رویا جونمممم ممنون از پاسخگوییت والا منظورم هم از نظر جسمی وهزینه ها قبلش باید چقد پی انداز کنم برا یسیسمونی و بیمارستان و ... شمارمو خصوصی برات میذارم ممنون میشم شمارتو بفرستی برام
منم تصمیم  گرفتم مامان بشم...برام دعا کنید